Życzenia na Dzień Matki. Pamiętaj złożyć życzenia najważniejszej kobiecie w życiu

Życzenia na Dzień Matki. Pamiętaj złożyć życzenia najważniejszej kobiecie w życiu Źródło: Max Pixel/Nikon3200

Życzenia na Dzień Matki. Wspaniały sposób na wyrażenie miłości i wdzięczności swojej mamie. W dniu ich święta sprawmy im przyjemność wręczając piękną kartkę lub wysyłając wzruszający SMS. Nie zapomnijmy złożyć życzeń najważniejszej kobiecie w naszym życiu.

Życzenia na Dzień Matki to coś, o czym nikt z nas nie powinien zapomnieć w dniu ich święta. Urodziły nas i wychowały, ucząc i wpajając najważniejsze wartości - tego dnia będą czekać na słowa podziękowań z naszej strony. Sprawmy im przyjemność pięknym wierszykiem, wzruszającymi słowami lub zaskoczmy je oryginalnym SMS-em. Czas złożyć najpiękniejsze życzenia z okazji Dnia Matki.

Dzień Matki: Najpiękniejsze życzenia

26 maja obchodzimy w Polsce Dzień Matki. To idealna szansa na podziękowania za wszystko to, co zrobiły dla nas przez całe życie. Niezależnie od tego, czy chodzimy do szkoły, na studia, a może sami jesteśmy już rodzicami, Dzień Matki to okazja na wyrazy szacunku i miłości dla najważniejszej kobiety w naszym życiu. Bardzo miło będzie im otrzymać od swoich dzieci prezenty, kwiaty, czy zaproszenie do kina lub teatru, jednak większość z nich czeka głównie na najprostsze życzenia. Dobre słowo od syna i córki świadczy o tym, że pomimo tego, że są już dorosłe i mają własne życie, pamiętają dzięki komu dostali szansę na stworzenie własnej rodziny. 

W Dzień Matki życzenia składają również najmłodsi. W przedszkolach i szkołach organizowane są specjalne przedstawienia, teatrzyki oraz konkursy piosenki na cześć wszystkich matek. Mamy zapraszane są na te wydarzenia, aby czynnie uczestniczyć w obchodach swojego święta i usłyszeć od swoich dzieci masę miłych słów.

Tego dnia powinniśmy życzyć im przede wszystkim zdrowia oraz siły i wytrwałości w zmaganiu się z problemami dnia codziennego.

- Nieustannej miłości od najbliższych, pociechy z dzieci i wnuków, szczęścia oraz pogody ducha - to także słowa, które chętnie usłyszałyby z naszych ust. 

Wzruszające życzenia na Dzień Matki

Wśród życzeń, które 26 maja składamy wszystkim mamom znajdują się zarówno wzruszające i chwytające za serce, jak i zabawne limeryki. Poniżej prezentujemy kilka przykładów jak sprawić radość swojej mamie w dniu jej święta:

Z okazji Twego święta, Mamo
życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj podziękowania.

Mam dla Ciebie bukiet życzeń
Moja Mamo ukochana
Niech Twa buzia będzie zawsze
Bardzo mocno roześmiana,
Niech Ci szczęście oraz zdrowie
Nieustannie dopisują
niech się zawsze twe marzenia
w każdym dniu realizują

Dzień Matki życzenia SMS

Często zdarza się tak, że z powodu pracy, wypadków losowych lub innego miejsca zamieszkania nie jesteśmy w stanie złożyć życzeń osobiście. W takim przypadku nie powinniśmy zapomnieć o tym, aby zadzwonić lub wysłać piękny SMS z życzeniami dla swojej mamy. Poniżej prezentujemy kilka przykładów SMS-owych życzeń.

Mamo podaj rękę, niech ją ucałuję.
Dziś jest Twoje Święto - serdecznie winszuję.
Żyj mi mamo zdrowa, szczęśliwa, wesoła,
niech Ci żadna troska nie zasmuci czoła.
Niech Ci wszystko wokół radośnie się plecie.
Kocham Cię, ach kocham nad wszystko na świecie.

Gdybym mogła pierś otworzyć i pokazać serce swoje,
ujrzałabyś w nim Mamusiu mej miłości czyste zdroje,
bo Cię kocha nad swe życie wdzięczna córka Twoja,
dzięki Tobie jestem silna w ciężkich życia bojach!

Matka to najważniejsza osoba w naszym życiu. To dzięki niej przyszliśmy na świat i to ona nauczyła nas wszystkiego, co najważniejsze i najpotrzebniejsze do tego, aby mierzyć się z problemami dnia codziennego. Powinniśmy pamiętać o niej nie tylko w dniu jej święta. 26 maja to jednak wyjątkowy dzień, w którym powinniśmy wyrazić jej szczególne podziękowania i wyrazu szacunku za to, co zrobiła dla nas przez całe życie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Kiedy jest Światowy Dzień Farmaceuty? Pracownicy aptek też mają swoje święto
  2. Kiedy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek? Składamy życzenia siostrom w szpitalach
  3. Dzień Położnej 2019 - data, obchody w Polsce
  4. Kiedy Międzynarodowy Dzień Muzeów? Wiąże się z Nocą Muzeów
  5. Gdzie odbywa się Eurowizja 2019? Polska wysyła mocnego kandydata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News