Redaktor - 15 Września 2023

Poznaj Binance — najbezpieczniejszą giełdę kryptowalut!

W 2023 roku świat kryptowalut znacznie różni się od tego sprzed ponad dziesięciu lat, kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o Bitcoinie. Zaawansowani inwestorzy codziennie orientują się w kursach poszczególnych walut, pozycjach giełd i najświeższych aktualizacjach systemu. Z kolei osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z cyfrowymi finansami, mogą napotkać problemy z wyborem zaufanych platform.

Binance — największa giełda kryptowalut

Użytkownicy, którzy jak dotąd nie mieli do czynienia z kryptowalutami, powinni wybierać wyłącznie duże i zaufane giełdy, takie jak Binance. Platforma powstała w 2017 roku i przez 6 lat nieprawdopodobnie się rozwinęła. Obecnie jest dostępna w 16 wersjach językowych, w tym także tej przygotowanej z myślą o polskich użytkownikach.

Giełda znacznie przewyższa miesięcznymi obrotami swoją konkurencję — osiągają one wartość blisko dwustu miliardów dolarów. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki Binance możemy handlować praktycznie wszystkimi liczącymi się na rynku kryptowalutami. Co więcej, jej użytkownicy zyskują także możliwość płacenia kartą podłączoną do ich konta na platformie. Mają również dostęp do tokenów, transakcji typu SPOT, projektów DeFi i innych udogodnień. Te i wiele innych czynników wyróżniają giełdę spośród innych serwisów, wpływając na jej wysokie pozycje w rankingach i poziom zaufania użytkowników.

Poziom bezpieczeństwa giełdy Binance

Binance to nie tylko największa, ale także jedna z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut. Odkąd powstała, doświadczyła tylko jednego ataku hakerskiego, po którym jej twórcy jeszcze bardziej wzmocnili dostępne systemy zabezpieczeń. Straty klientów w pełni pokrył wówczas wcześniej przygotowany fundusz kryzysowy. Użytkownicy bardzo wysoko oceniają zarówno bezpieczeństwo samej domeny, jak i prywatnych kont założonych na giełdzie. Podlega ona licznym regulacjom prawnym w poszczególnych państwach, a zakładanie kont przez nowych inwestorów wiąże się z koniecznością weryfikacji KYC.

Opłacalne inwestycje

Jedne z najniższych prowizji na rynku, setki kryptowalut do wyboru, dodatkowe zniżki, darmowe prowadzenie konta. Inwestując swoje zasoby na Binance, znacznie zmniejszasz ryzyko, które wiąże się z obrotem kryptowalutami. Postępując rozsądnie, możesz odczuwalnie zwiększyć swoje zyski dzięki skorzystaniu z wyjątkowych udogodnień.

Dowiedz się więcej o Binance i innych giełdach
kryptowalut

Aby nie podejmować ryzykownych inwestycji i poznać historię wszystkich interesujących cię cyfrowych platform, odwiedź stronę forexrev.pl. Znajdziesz tam informacje o giełdach, kryptowalutach i brokerach, a także zweryfikowane opinie użytkowników, które zwiększą bezpieczeństwo twoje i twoich finansów.

Artykuł sponsorowany.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News