Klaudia El Dursi
fot. KAPIF
Redaktor - 16 Marca 2024

Wystartował nowy sezon Hotelu Paradise! Co wiemy?

Nowy sezon Hotelu Paradise już wystartował! Tym razem uczestnicy programu zamieszkają w willi w Wietnamie, ciesząc się wyjątkowym klimatem południowej Azji. Na miejscu jednak czekać na nich będą nie tylko piękne widoki i niezapomniane chwile relaksu, ale przede wszystkim zacięta rywalizacja, która w ósmym sezonie show może przybrać na intensywności. Na czym polega Hotel Paradise i gdzie można obejrzeć program? Jakie nowości w sezonie ósmym?

Hotel Paradise – o czym jest program? Gdzie oglądać?

Hotel Paradise to jeden z najpopularniejszych w Polsce reality show, w którym biorą udział osoby w wieku od 18 do 30 lat. Ich zadaniem jest wchodzenie w relacje z pozostałymi uczestnikami programu, celem odnalezienia prawdziwej miłości. Co jakiś czas do programu dołączają kolejni uczestnicy, mogąc znacznie namieszać w zastanym układzie sił. Co pięć odcinków osoba, która pozostanie bez pary, odpada z programu. Uczestnik może zostać wyeliminowany z Hotelu Paradise również na skutek wydarzeń specjalnych, anonsowanych przez prowadzącą program Klaudię El Dursi.

Co ciekawe, uczestnicy, którzy odpadną z programu, wcale nie odchodzą z niczym. Według niepotwierdzonych informacji odwrotnie niż w przypadku na przykład Love Island, uczestnicy otrzymują pieniądze już za sam fakt wzięcia udziału w programie. Hotel Paradise często jednak stanowi przepustkę do kariery w social mediach, gdzie uczestnicy aktywnie prowadzą swoje profile, realizując się w rozmaitych kategoriach, takich jak lifestyle, moda czy zdrowy tryb życia. Z finansowego punktu widzenia może to być bardzo korzystna aktywność.

Ósmy sezon Hotelu Paradise emitowany jest na antenie TVN7 – można go oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00. Inną z możliwości jest skorzystanie z serwisu VOD Player.

Jakie nowości w nowym sezonie Hotelu Paradise?

Ósmy sezon Hotelu Paradise wystartował, a wierni fani show prześcigają się w komentarzach zarówno na temat uczestników, jak i samej formuły programu. Jak donoszą najświeższe newsy o celebrytach, pojawili się już pierwsi antybohaterowie ósmej edycji Hotelu Paradise – najmniejszą sympatię w oczach telewidzów wzbudza Michał i Bartek.

Emocje mają podgrzać także nowe zasady, w myśl których – inaczej niż w poprzednich edycjach programu – uczestnik, który opuści Hotel Paradise nie będzie już mógł do niego powrócić. Oznacza to, że osoby biorące udział w programie będą musiały dużo bardziej wykazać się strategicznym myśleniem i zdolnością do podejmowania decyzji. Taka zasada może również wpłynąć na rozwój konfliktów pomiędzy uczestnikami, na które liczy część oglądających.

Niemniej, najnowsze komentarze widzów raczej dość chłodno recenzują ósmy sezon Hotelu Paradise, zarzucając mu, że jest po prostu nudny. Fanom programu pozostaje jednak wierzyć, że wraz z rozwojem sytuacji w willi zabawa nabierze tempa, dostarczając telewidzom pożądanych emocji.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News