trojaczki jedno pytanie
Fot. instagram.com/beckijo92
Mateusz Sidorek - 27 Marca 2021

Została matką osobliwych trojaczków. Szansa takiego porodu to 1 do 200 milionów

Becki-Jo Allen dowiedziała się, że urodzi trojaczki. W trakcie ciąży młodej Amerykanki jednak pojawiły się poważne komplikacje. Dzieci przyszły na świat znacznie wcześniej, niż przewidywali lekarze. Po powrocie do domu matka postanowiła, że zrobi testy DNA. Dowiedzieli się, że Roman, Rocco i Rohan są trojaczkami jednojajowymi.

Nie w każdej rodzinie pojawiają się trojaczki. Do takich ciąży dochodzi niezwykle rzadko. Tym bardziej jedna z młodych Amerykanek, która dowiedziała się, że wyda na świat troje nowych ludzi, przeżyła ogromne zaskoczenie. Kobieta była już matką dziewczynki. Jej świat niedługo miał się zmienić jeszcze bardziej.

23-letnia Becki-Jo Allen zorientowała się, że najprawdopodobniej jest w ciąży. Jednak z czasem jej samopoczucie zaczęło się szybko pogarszać. Wreszcie postanowiła udać się do specjalisty, żeby dowiedzieć się, co się dzieje z jej organizmem.

Amerykanka dowiedziała się, że urodzi trojaczki

Podczas wizyty u lekarza Becki-Jo Allen i jej mąż Liam Tierney dowiedzieli się, że na świat przyjdą ich trojaczki. Specjaliści potwierdzili te wieści po przeprowadzeniu badania USG. To było ogromne zaskoczeniem, ponieważ w rodzinie jeszcze nie było trojaczków.

Niestety w trakcie ciąży pojawiły się poważne komplikacje. Rodzice musieli znaleźć się w szpitalu miesiąc przed zaplanowanym przez lekarzy terminem. Trzech chłopców przyszło na świat w 2015 roku, w 31 tygodniu ciąży.

Jeszcze wczoraj cała Polska poszukiwała 11-latka. Dziś policja przekazała nowe informacjeJeszcze wczoraj cała Polska poszukiwała 11-latka. Dziś policja przekazała nowe informacjeCzytaj dalej

Zarówno rodzice, jak i lekarze byli bardzo przestraszeni. Dzieci ważyły łącznie jedynie 1500 gramów. By uratować chłopców, specjaliści musieli przeprowadzić cesarskie cięcie. Ich los nadal był jednak niepewny.

Niesamowite trojaczki

Trojaczki Roman, Rocco oraz Rohan musieli po porodzie przebywać na oddziale intensywnej terapii przez sześć tygodni. Chłopcy dzielnie walczyli o życie. Chociaż lekarze i rodzice obawiali się najgorszego, dzieci przeżyły.

Jak tylko chłopcy byli już zdrowi i bezpieczni, rodzice mogli ich zabrać do domu. Becki-Jo Allen i Liam Tierney byli zaskoczeni tym, jak bardzo podobni są do siebie bracia.

Opiekunowie postanowili przeprowadzić badania DNA. Testy udowodniły, że Roman, Rohan i Rocco to trojaczki jednojajowe. Prawdopodobieństwo pojawienia się takiej ciąży do jeden na dwieście milionów.

Obcy nie mają zbyt wielkich szans na rozpoznanie trojaczków. Chłopcy dorastali i nie mieli już poważnych problemów zdrowotnych.Wśród nich wyróżnia się jedynie siostrzyczka, która dba o Romana, Rocca i Rohana.

Fantastyczne zdjęcia chłopców i siostry można znaleźć na Instagramie. Przyznajcie sami, że są identyczni.

Trojaczki takie same

Z: instagram.com/beckijo92

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News