Materiały promocyjne
Wiadomości Pikio - 14 Czerwca 2023

Wodociągi Warszawskie angażują się w działalność edukacyjną

Wodociągi Warszawskie chętnie biorą udział w rozmaitych wydarzeniach – m.in. kulturalnych i edukacyjnych oraz naukowych. Spółka oferuje stypendia finansowe na badania dla warszawskich studentów – więcej informacji znajdziesz poniżej.

Stypendia naukowe finansowe Wodociągów Warszawskich

Program stypendialny to projekt realizowany przez Wodociągi Warszawskie (MPWiK) od 2014 roku. Spółka wspiera studentów i doktorantów oraz prowadzone przez nich projekty naukowe związane z branżą wodociągowo-kanalizacyjną już od 9 lat. Jest on adresowany do osób, które decydują się napisać pracę magisterską, inżynierską albo licencjacką lub rozprawę doktorską, w której zostanie opisana także działalność Wodociągów Warszawskich (MPWiK).

Można wybrać konkretny temat z listy Spółki albo zaprezentować swój pomysł. Jest możliwość realizacji ciekawych projektów badawczych pod okiem specjalistów, którzy zapewnią rzetelne wsparcie merytoryczne.

Stypendia naukowe dla warszawskich studentów

Stypendia naukowe są dedykowane do słuchaczy wybranych uczelni warszawskich:

  • Politechniki Warszawskiej,
  • Wojskowej Akademii Technicznej,
  • Uniwersytetu Warszawskiego,
  • Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Program ten jest dedykowany studentom studiów I stopnia, II stopnia, jednolitych studiów magisterskich oraz osób piszących prace doktorskie. Dzięki programowi mają oni zagwarantowane stypendium – co miesiąc otrzymują środki finansowe. Te z kolei mogą ułatwić prowadzenie badań, które mogą ułatwić zdobycie pracy i w niedalekiej przyszłości podnieść atrakcyjność absolwenta na rynku pracy.

Co więcej, studenci mają szansę odbyć staż w największym w Polsce przedsiębiorstwie wodociągowo-kanalizacyjnym w Polsce, co jest zdecydowanie cennym doświadczeniem i wpisem w CV.

Program stypendialny Wodociągów Warszawskich

Wodociągi Warszawskie to prężnie działająca spółka, chętnie angażująca się w edukacyjną i naukową działalność. Projekt realizowany przez Wodociągi Warszawskie zyskał bardzo dużą popularność, bo jest dla studentów znacznym ułatwieniem – środki finansowe przyznano już aż 32 studentom i doktorantom.

Wodociągi Warszawskie (MPWiK) to przedsiębiorstwo zajmujące się dostarczaniem wody pitnej i odprowadzaniem ścieków w Warszawie i okolicach. Prowadzą działania związane z utrzymaniem i modernizacją sieci wodociągowej oraz oczyszczalni ścieków, aby zapewnić skuteczną obsługę miasta.

Na temat zaangażowania Wodociągów Warszawskich (MPWiK) w różne projekty – m.in. naukowe i edukacyjne – warto odwiedzić ich stronę:
https://mpwik.com.pl/view/rozpoczelismy-kolejny-nabor-wnioskow-o-stypendium-wodocigow-warszawskich

Artykuł sponsorowany

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News