Materiały Partnera
pexels
Redaktor - 7 Czerwca 2021

Zamawianie fachowca przez Internet? Idealne rozwiązanie na skomplikowane czasy!

Długi czas oczekiwania na przyjazd fachowca, niejasne ceny oraz brak wolnych terminów na naprawę to tylko niektóre z licznych problemów, z którymi borykają się mieszkańcy większych i mniejszych miast Polski.

Z prawdziwą rewolucją usług specjalistycznych przychodzi serwis Usterka.pl, świadczący całkowicie zdalny dostęp do fachowej pomocy w całym kraju. Elastyczny model zatrudnienia oraz pełne przywiązanie do zadowolenia klienta sprawiają, że na horyzoncie maluje się nam obraz nowego lidera na rynku usług specjalistycznych. Czy wizyty fachowców umawiane przez Internet to przyszłość?

Odpowiadając krótko – oczywiście, że tak. Utrudnienie kontaktu z osobami trzecimi zdaje się być idealnym warunkiem na przetestowanie zdalnej rejestracji wizyty fachowca. Platforma Usterka.pl szczyci się własnym zespołem serwisantów, zajmujących się zarówno sprzętem AGD, jak i elektryką, hydrauliką, serwisem komputerowym, a nawet serwisem bram lub wymianą zawiasów. Zautomatyzowany proces rejestracji wizyty wyklucza konieczność kontaktowania się z fachowcem lub pośrednikami, zbliżając sposób działania serwisu do popularnego na całym świecie Ubera.

Co naprawimy dzięki platformie Usterka.pl?

Obszar działania Usterki, zarówno pod kątem ilości specjalizacji oraz dostępnych lokalizacji, ulega ciągłemu rozrostowi. Świadczący swoje usługi fachowcy pomogą oczywiście przy sprzęcie AGD, takim jak lodówki, zmywarki, piekarniki oraz pralki. Umiejętności serwisantów nie kończą się jednak na urządzeniach obecnych w każdym gospodarstwie domowym. Zespół Usterki zajmuje się również naprawą instalacji hydraulicznych, instalacji gazowych, a nawet instalacji elektrycznych i rozdzielnic. Ponadto, od jakiegoś czasu serwis świadczy pomoc przy sprzęcie komputerowym, klimatyzacjach, bramach, a także przy wymianie zawiasów lub zamków do drzwi.

Warto również wspomnieć, iż szeroki zakres umiejętności serwisantów idzie w parze z licznymi częściami zamiennymi, z którymi fachowcy zjawiają się pod adresem klienta. Możliwości wymiany wadliwego elementu podczas pierwszej wizyty znacząco skraca proces naprawy, sprawiając, że większość zleceń kończy się już podczas pierwszych odwiedzin.

Jak zamówić hydraulika przez Internet?

Z pewnością każdy z nas choć raz przeżył na własnej skórze problemy z jakimi wiąże się umówienie wizyty fachowca na własną rękę. Brak terminów, opóźnienia w naprawie i długi czas oczekiwania na części zamienne to jedynie wierzchołek góry lodowej, z którym zwykle mamy do czynienia. W przypadku Usterki, rejestracja wizyty odbywa się w całkowicie przejrzystym i innowacyjnym stylu.

Rejestrację pierwszej wizyty rozpoczynamy od wypełnienia formularza na stronie Usterka.pl. Przykładowo, jeśli szukasz sprawdzonego hydraulika z Warszawy, na stronie podajesz swój adres, a następnie wybierasz, która dziedzina fachowej pomocy Cię interesuje. Proces umawiania wizyty kończy się wyborem odpowiadającej Ci godziny, która nierzadko oznacza naprawę jeszcze tego samego lub kolejnego dnia. Dostępność fachowców to niewątpliwie jedna z największych zalet portalu, do której Usterka przywiązuje szczególną uwagę. Całkowita swoboda w wyborze godziny wizyty to wręcz perfekcyjne wykorzystanie potencjału z jakim wiąże się Internet.

Ile kosztuje fachowiec na dzisiaj?

Bariera komunikacyjna to wciąż największa przeszkoda podczas próby ustalenia ceny, czasu trwania oraz zakresu naprawy sprzętu AGD lub domowej instalacji. Fachowiec z polecenia nie pracuje wszak za stałą opłatą, a różnicowanie cen w zależności od standardu mieszkania lub desperacji klienta nie jest żadną nowością. Również w tym miejscu Usterka.pl pokazuje czym wyróżnia się od swojej nieco gorzej zorganizowanej konkurencji. Wszelkie opłaty, zarówno za usługę, jak i zakupy lub dojazd, dostępne są w cenniku na stronie platformy. Każdy potencjalny klient zna dokładną cenę za naprawę sprzętu lub instalacji i może być pewny, że nie zaskoczą go żadne dodatkowe opłaty.

Co ważne, opłata za wizytę fachowca nie różni się w zależności od terminu wizyty. Klient nie płaci dodatkowo za odwiedziny tego samego dnia, a w przypadku konieczności wystąpienia drugiej wizyty, jest ona rozliczana jedynie za każde pół godziny. Koszt wizyty fachowca Usterki to 139 złotych za godzinę, lecz warto wspomnieć, że w przypadku różnych specjalizacji występują minimalne wahania ceny.

Jeśli nie chcesz, nie musisz z nikim rozmawiać

Jak już wspomnieliśmy, proces rejestracji wizyty fachowca Usterki jest całkowicie zautomatyzowany, a klient nie musi kontaktować się z serwisantem lub żadnymi pośrednikami. Po umówieniu wizyty otrzymujemy wiadomość SMS z wszelkimi informacjami dotyczącymi wizyty serwisanta. Co ciekawe, umówienie kolejnej wizyty również odbywa się całkowicie zdalnie. Link wysłany w wiadomość SMS pozwala na ustalenie terminu kolejnych odwiedzin w przystępnych dla klienta godzinach. Każdy klient posiada oczywiście wgląd w koszty naprawy oraz termin realizacji zamówienia, a po jego zakończeniu może ocenić pracę serwisanta za pomocą sześciostopniowej skali.

Czy platforma Usterka.pl to dobry wybór?

W dobie obostrzeń, zaniechania kontaktów z osobami trzecimi oraz generalnego lockdownu, oferta Usterki wydaje się być wręcz idealna. Możliwość umówienia wizyty sprawdzonego fachowca bez konieczności kontaktu z pośrednikiem lub serwisantem jest w dzisiejszych czasach na wagę złota. Przywiązanie do dostępności i czasu realizacji pozwala na błyskawiczną naprawę trapiących nas awarii, a system oceniania fachowców ułatwia platformie Usterka.pl weryfikacje rzeczywistych umiejętności pracowników.

Całkowita cyfryzacja systemu rejestracji oraz przywiązanie do pilnowania jakości świadczonych usług sprawiły, że Usterka.pl wyłania się jako niedościgniony lider w wyścigu o zaufanie klienta. Platforma obsługuje wszystkie większe miasta w Polsce, codziennie rozszerzając swój zasięg na te nieco mniejsze. Nie da się ukryć, że dziesiątki tysięcy zrealizowanych zamówień oraz tyle samo zadowolonych klientów to idealna odpowiedź na powyższe pytanie.

Tekst zewnętrzny

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News