Praca
Materiał partnera
Redaktor - 4 Stycznia 2024

GoWork.pl — opinie to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania

GoWork.pl to strona znana z możliwości sprawdzenia opinii o swoim obecnym lub potencjalnym pracodawcy. Serwis oferuje jednak znacznie więcej. To jedna z największych baz ofert pracy z całego kraju oraz źródło eksperckich artykułów o tematyce polskiego rynku zatrudnienia. Forum z opiniami cenne dla pracowników i pracodawców.

Forum z opiniami cenne dla pracowników i pracodawców

GoWork to jeden z najbardziej znanych polskich portali opiniotwórczych. Wszystko dzięki forum z ocenami firm z całego kraju. Ponad 6,5 mln merytorycznych opinii pozwala pracownikom wybierać najlepsze z możliwych miejsc zatrudnienia. Pozwala również uwidaczniać i piętnować każde przejawy mobbingu oraz innych nieuczciwych praktyk. Forum przyczynia się do ciągłego poprawiania standardów na polskim rynku zatrudnienia. Pomaga również budować dialog między pracownikiem a pracodawcą.

Managerowie, HR-owcy i kadry zarządzające tysięcy przedsiębiorstw przyglądają się opiniom zamieszczanym na forum https://www.gowork.pl. To dla nich cenne wskazówki, mówiące o tym, co działa dobrze i jest doceniane, a co trzeba jeszcze poprawić. W dobie niedoborów specjalistów wielu pracodawców musi skutecznie zabiegać o najlepszych kandydatów, aby móc skompletować swoje załogi. Dziś nie da się tego zrobić bez wyraźnej obecności na forum GoWork. To element skutecznej strategii employer brandingu.

Szybkie dotarcie do najlepszych firm i ofert pracy

Forum z opiniami o pracodawcach GoWork to bardzo przydatna strona dla osób szukających zatrudnienia. Pozwala weryfikować to, co firmy obiecują w ofertach pracy, z rzeczywistością opisywaną przez pracowników. Dzięki temu wybór przyszłej pracy jest bardziej świadomy i po prostu trafiony. To jednak niejedyne, co GoWork oferuje kandydatom. Platforma wspiera ich kompleksowo, także na innych polach. Przede wszystkim portal jest jedną z największych baz z ogłoszeniami o pracę z każdego zakątka kraju.

Można tu znaleźć każdy rodzaj zatrudnienia. Stała, stabilna praca na pełen etat z umową na czas nieokreślony albo elastyczna praca dodatkowa z umową zlecenia. Praca zdalna w konkretnej branży lub praca mobilna, także w firmach gotowych zatrudniać cudzoziemców. Wszystko to czeka na GoWork. W dopasowaniu ofert pracy do własnych preferencji pomagają rozbudowane filtry oparte na stanowisku, branży, lokalizacji, formie etatu i typie umowy. Strona jest intuicyjna i bardzo łatwo z niej korzystać, a do tego ma szereg funkcjonalności, które usprawniają cały proces poszukiwania zatrudnienia.

Pozwala na przykład na założenie własnego profil kandydata i udostępnienie go rekruterom. To szybka droga do tego, aby praca znalazła nas sama! Newsletter to gwarancja, że oferty pracy, dopasowane do naszych preferencji, trafią prosto na podany adres e-mail, a opcja “multi aplikowania” sprzyja szybkiemu i sprawnemu kontaktowaniu się z nawet dziesiątkami firm jednocześnie. Powiadomienia o nowych ogłoszeniach, spełniających nasze oczekiwania, nie pozwolą przegapić żadnej szansy na atrakcyjne zatrudnienie. Warto sprawdzić wszystkie funkcjonalności portalu.

Eksperckie treści przydatne dla każdego

Prawo pracy bywa bardzo problematyczne, ale jego znajomość jest konieczna, aby nie dać się wykorzystywać. Jeśli mamy wątpliwości, czy nasz pracodawca postępuje zgodnie z normami, możemy skorzystać z eksperckich artykułów dostępnych na poradniku dla pracownika GoWork. Poradnik wyjaśnia wszelkie sprawy, ważne dla każdej osoby zatrudnionej. Przysługujący wymiar urlopu, odprowadzanie składek ubezpieczenia i każda inna kwestia została rozwiana właśnie tam.

GoWork prowadzi również bloga, w którym też porusza istotne tematy, a do tego przedstawia ciekawostki, newsy i prognozy dotyczące polskiego rynku pracy. Zarówno poradnik, jak i blog są doskonałymi źródłami wiedzy także dla samych pracodawców oraz osób, które chciałyby założyć własny biznes. Kompleksowe porady zadowolą każdego. To kolejny ze sposobów, w jaki GoWork wspiera pracowników i pracodawców oraz aspirujących przedsiębiorców.

Artykuł sponsorowany.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News