Niemal umarł, teraz opowiada, jak wygląda życie w zaświatach. Opublikował siedem głównych prawd

Niemal umarł, teraz opowiada, jak wygląda życie w zaświatach. Opublikował siedem głównych prawd Źródło: EAST NEWS

Życie po śmierci - wiele osób twierdzi, że nie istnieje nic takiego. Inni są zdania, że każdego czeka jakiś los po śmierci, najczęściej mówią to osoby, które przeżył śmierć kliniczną. Jedną z takich osób jest Rajiv Parti, który dokładnie opisał swoje przeżycia i to jak wygląda życie pozagrobowe.

Życie po śmierci jest czymś, co naprawdę istnieje. Tak przynajmniej twierdzi Rajiv Parti, hinduski lekarz anestezjolog mieszkający w USA. Mężczyzna przeżył NDE, czyli doświadczenie bliskie śmierci, co jak opowiada, zmieniło jego życie. Przekazał, jak w jego odczuciu wygląda życie pozagrobowe oraz podał siedem prawd.

Życie po śmierci. Jak wygląda? 

Dr Rajiv Parti wiódł szczęśliwe życie, robił karierę, miał piękny dom, dużo pieniędzy, mimo to nie czuł się spełnionym człowiekiem. Dużą część majątku stracił na giełdzie, miał złe relacje z synem i zachorował na raka prostaty. Wtedy uzależnił się od leków przeciwbólowych. Po jednej z operacji doszło do powikłań, wskutek czego konieczna była kolejna. Jak się później okazało - przełomowa w jego życiu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak opisuje lekarz, niedługo po rozpoczęciu operacji znalazł się pod sufitem, skąd przysłuchiwał się rozmowom operujących go lekarzy. Niedługo jednak poszybował dalej, gdzie spotkał swojego zmarłego ojca. Rozmowa z nim pozwoliła mu zrozumieć wiele spraw. Miał również spotkać swoje poprzednie wcielenia, które uświadomiły mu, jakie błędy w życiu popełnił. 

Następnie doktor spotkał anioły, które doprowadziły go do światła, które według jego relacji było Bogiem. Dowiedział się, że czeka go misja po powrocie do życia ziemskiego. Miał rzucić pracę i zająć się pomocą ludziom, którzy walczą z chorobami duszy. Napisał również swój dekalog oparty na siedmiu prawdach.

1. Świadomość może istnieć poza ciałem.

2. Istnieje życie po śmierci.

3. Mamy przeszłe wcielenia, a to, co robiliśmy kiedyś, ma wpływ na tu i teraz.

4. Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni, bo jesteśmy stworzeni z tej samej energii.

5. Istnieją boskie istoty, które wskazują nam drogę.

6. Istnieją różne poziomy świadomości.

7. Istnieje jedna, przenikająca wszystko miłość i inteligencja, która jest źródłem całego wszechświata.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, już się zaczęło. Trąba powietrza uderzyła w jedno województwo, są porażające nagrania

2. Zamówiła jedzenie w popularnej sieci fast food. Gdy odkryła co w nim było, zamurowało ją

Nauczanie przedstawionych wyżej prawd stało się celem życia byłego anestezjologa. Chciał dotrzeć do jak największej liczby ludzi, dlatego napisał książkę pod tytułem "Dying to Wake Up". Doświadczenie, które przeżył ukształtowało całe jego późniejsze życie. O innym przypadku śmierci klinicznej jednego ze znanych aktorów przeczytasz TUTAJ.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Piorunujący nokaut na gali UFC. Zawodnik padł sztywny na matę (WIDEO)
  3. Dopiero po latach ujawniono największy sekret Jolanty Kwaśniewskiej. Ukrywała jeden fakt, Polacy o niczym nie mieli pojęcia
  4. Policjant zatrzymał kobietę i spytał, gdzie ma maseczkę. Odpowiedź przechodzi najśmielsze oczekiwania
  5. Mało kto wie o nowych przepisach, ustawa już na biurku prezydenta. Wielu może się mocno zdziwić
  6. Wokalistka Pięknych i młodych ostro skrytykowana. Na komunię córki założyła bieliznę, która rozzłościła fanów

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News