Dziecko w pralce to nie jest żaden głupi żart, a przerażające wydarzenie, które miało miejsce w Radomiu. Nagranie momentalnie rozniosło się po Internecie, gdzie w komentarzach ludzie z całej Polski domagają się ukarania sprawcy.

Ludzie wpadają na różne głupie pomysły. Jednak to, co miało miejsce w Radomiu, przechodzi wszelkie granice. Na portalu YouTube zostało opublikowane nagranie, na którym widać dziecko w pralce. Maluch przez cały czas zanosi się głośnym płaczem, ale jego oprawcę najwidoczniej bawi cała ta sytuacja.

Nagranie wywołało prawdziwą falę nienawiści skierowaną w osobę odpowiedzialną za to karygodne zachowanie, jak i rodziców malucha.

Dziecko w pralce: co grozi oprawcy?

Zarówno policja, jak i prokuratura bardzo szybko rozpoczęła działanie w tej sprawie. Całe szczęście, że 2-letniemu chłopcu nic się nie stało, jednak wciąż jest to znęcanie się nad dzieckiem. Funkcjonariusze zabrali również dziecko oraz jego matkę do szpitala w celu przebadania malucha.

– Policjanci z III komisariatu w Radomiu już byli w domu tego chłopca, w centrum miasta. Funkcjonariusze zabrali dziecko wraz z matką do szpitala, dziecko zostało przebadane przez lekarza. Dziecko nie miało żadnych obrażeń – mówi Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Matka chłopca twierdzi, że nagranie może pochodzić sprzed kilku miesięcy, kiedy malcem opiekowali się znajomi. Cały czas trwają poszukiwania twórcy filmu, którego śmiech słychać na nagraniu. Osobie odpowiedzialnej, za ten przerażający film grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

– Będziemy wyjaśniać to zdarzenie, jednocześnie szukamy autorów nagrania, które trafiło do Internetu. O sprawie została też poinformowana prokuratura – dodaje Rafał Jeżak.

Ze względu na poziom nagłośnienia całej sprawy, jest tylko kwestią czasu, gdy sprawca zostanie postawiony do odpowiedzialności za to, co zrobił. Według wielu internautów 5 lat więzienia, które mu grozi, jest i tak zbyt łagodnym potraktowaniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ratownicy znaleźli trzecie dziecko zaginione w morzu!
  2. Piekło nad polskim morzem. 70 osób w szpitalu, może nam grozić epidemia
  3. Polska zamarła. 3 osoby nie żyją, 18 rannych, kilkadziesiąt w szpitalu

Wrota piekieł. Mogą otworzyć się znienacka... [ZDJĘCIA]


12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać

źródło: newsweb.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.