Zwierzęta zdychały z głodu, przeżył tylko pies. Przerażające zdjęcia

Zwierzęta zdychały z głodu, przeżył tylko pies. Przerażające zdjęcia Źródło: Pogotowie dla Zwierząt

Zwierzęta zostały w okrutny sposób potraktowane przez tego mężczyznę. Opinia publiczna jest oburzona wydarzeniami, do których doszło w jednym z polskich miast. W sieci pojawiły się zdjęcia dokumentujące akcję przeprowadzoną przez Pogotowie dla Zwierząt.

Zwierzęta nie zasłużyły na taki los. Mieszkańcy Kruszwicy zaalarmowali Pogotowie dla Zwierząt o okrutnym traktowaniu psa na jednej z okolicznych posesji. Kolczatka wrastała zwierzęciu w skórę. Pracownicy Pogotowia bardzo szybko zareagowali. Prawda okazała się bardziej przerażająca, niż początkowo się wydawało. To, co zostało odkryte w posiadłości 34-letniego mężczyzny, łamie serce.

W posesji mężczyzny znaleziono nie tylko psa. Okazało się jednak, że tylko on przeżył nieludzkie traktowanie ze strony bezdusznego właściciela. Pogotowie, które przyjechało na miejsce, znalazło kolejne klatki, w których znajdowały się martwe, zagłodzone zwierzęta. Według relacji świadków, mężczyzna w ogóle nie interesował się nimi. W czasie, gdy konały z głodu, on pił alkohol.

Zwierzęta zostały zagłodzone. Pies, któremu udało się przeżyć, jest w krytycznym stanie

Pracownicy Pogotowia dla Zwierząt z przerażeniem odkryli, że w garażu 34-latka znajdują się klatki z martwymi zwierzętami. Wśród nich były dwa króliki, papugi oraz koszatniczka. Przyczyną śmierci zwierząt było zagłodzenie przez właściciela. Tylko psu udało się przeżyć, jednak roczny Nero był w strasznym stanie. Obroża typu kolczatka wrosła w jego skórę:

- Rany na szyi były liczne i głębokie. Sączyła się z nich ropa. Zgrubienia na skórze były stare. Wynikało z tego, iż zwierzę cierpiało od dłuższego czasu, a jego właściciel nie interesował się stanem psa. W tym czasie interesował się kolejnymi "flaszkami" - poinformowali pracownicy Pogotowia dla Zwierząt.

W tej chwili pies poddawany jest kolejnym zabiegom weterynaryjnym, które dzielnie znosi. Wolontariusze Pogotowia mają nadzieję, że zwierzę szybko znajdzie nowy dom tymczasowy i kochającą rodzinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właściciel zatrzymany przez policję. Przerażające zdjęcia martwych zwierząt trafiły do sieci

Na miejsce został wezwany policyjny patrol. 34-letni właściciel, który doprowadził do śmierci głodowej swoich zwierząt, został zatrzymany. W czasie interwencji policji był pod wpływem alkoholu. Policja zapewnia, że mężczyzna odpowie za swoje czyny. Już usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami i grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności. 

Przerażające zdjęcia, na których znajdują się martwe zwierzęta oraz pies, któremu cudem udało się przeżyć, trafiły do sieci. Dokumentują one ludzkie okrucieństwo, dla którego trudno znaleźć jakiekolwiek wytłumaczenie.

Zdjęcia opublikowane przez Pogotowie dla Zwierząt, które interweniowało w Kruszwicy:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News