W lesie zauważył gromadę psów. Gdy przyjrzał im się bliżej, natychmiast wyciągnął telefon

W lesie zauważył gromadę psów. Gdy przyjrzał im się bliżej, natychmiast wyciągnął telefon Źródło: facebook/Red Lake Rosie’s Rescue

Zwierzęta leżały samotnie w lesie, kiedy mężczyzna przez przypadek na nie trafił. Zdziwiony widokiem zwierząt postanowił przyjrzeć się im z bliska. Gdy znalazł się tuż obok nich nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Bez wahania chwycił za telefon.

Zwierzęta zaskakują każdego dnia - nie tylko ich opiekunowie mogą liczyć na niesamowite niespodzianki, ale także przypadkowi przechodnie, którzy mogą na nie natrafić w najbardziej zaskakujących chwilach. Ten na przykład mężczyzna zauważył w lesie psy. Nie mógł się powstrzymać i podszedł, by je obejrzeć, a gdy zobaczył, z czym ma do czynienia, natychmiast złapał za telefon - wiedział, że każda chwila się liczy. 

Mężczyzna spacerował po lesie. Zwierzęta przypadkowo pojawiły się na jego drodze

Każdego dnia, idąc do pracy, mężczyzna musiał przechodzić przez las. Piękno przyrody doceniał nieustannie, był wielkim fanem widoku pokrytego śniegiem lasu, który kojarzył mu się z fantastycznymi zabawami, które w dzieciństwie wypełniały mu zimowe dni. Pewnego dnia jego oczom ukazał się widok, którego długo nie zapomni. 

Spojrzał przed siebie i zauważył, że w śniegu leżą psy. Już z daleka widział, że jest ich kilka, ale dopiero kiedy podszedł bliżej zrozumiał, jaka sytuacja dzieje się na jego oczach. Natychmiast wyjął telefon, by powiadomić o wszystkim lokalny przytułek dla zwierząt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ratownicy szybko pojawili się na miejscu. Mężczyzna, który odnalazł zwierzęta poczekał, aż wszystkie psy będą bezpieczne i dopiero wtedy poszedł do pracy. Chciał mieć świadomość, że psy nie są już zagrożone. 

Psy przez pięć tygodni leżały w śniegu. Szczenięta cudem przeżyły

Weterynarz, który zajął się psami, stwierdził, że ich mama, nazwana przez niego Śnieżynką, musiała urodzić je przed pięcioma tygodniami. Tyle też czasu psy spędziły w śniegu obok niej. Na szczęście wszystkie szczeniaczki przeżyły niesprzyjające warunki. 

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW pilnie alarmuje, żywioł niebawem uderzy w Polskę z destrukcyjną mocą. Żółte alerty dla połowy kraju

2. Holecka nie zawsze była dziennikarką. Nie każdy byłby gotowy podjąć się podobnego zawodu

Obecnie wszystkie psy przebywają w ośrodku Red Lake Rosie’s Rescue i czekają na wydanie do adopcji. Sześć szczeniaków póki co spędza czas z mamą, która pilnym okiem czuwa nad swoimi pociechami. Maluszki i ich psia mama miały szczęście, że spotkały mężczyznę, który nie wahał się im pomóc. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała diagnozę od lekarzy. 19-latka: „Wykryto u mnie guzki”
  2. Dodana do herbaty zamienia ją w skuteczną broń przeciw przeziębieniu. Właściwości przyprawy, która gości w kuchniach wielu z nas
  3. Wielki smutek i żałoba dla wszystkich Polaków. Nagle zmarł uwielbiany dziennikarz, ogromna tragedia
  4. Ksiądz ujawnił sekrety Anny Jantar. Zwierzyła mu się z największej tajemnicy
  5. Wyszło na jaw, jak niegdyś pracował Jacek z Królowych życia. Niewiarygodne, nikt by się nie domyślił 
  6. Gigantyczny chaos za granicą. Są ofiary śmiertelne, 100 osób rannych, 200 zniszczonych samochodów

źródło: boredpanda

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News