Postawili budki dla bezdomnych kotów obok szpitala. Efekt był piorunujący, nie mogli uwierzyć własnym oczom

Postawili budki dla bezdomnych kotów obok szpitala. Efekt był piorunujący, nie mogli uwierzyć własnym oczom Źródło: facebook Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

Zwierzęta otrzymały pomoc od pracowników szpitala, którzy postawili budki dla bezdomnych kotów. Efekt, który udało się im osiągnąć, przeszedł ich oczekiwania, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Zwierzęta pojawiały się na terenie szpitala do dawna. Zwracali na nie uwagę nie tylko pracownicy, ale także pacjenci, którzy przebywali w placówce. Pewnego dnia pojawił się pomysł, by pomóc bezdomnym kotom. Dzięki wspólnej pracy udało się osiągnąć fantastyczne efekty. 

Zwierzęta przychodziły pod szpital w Krakowie 

Cztery koty przez dłuższy czas pojawiały się na terenie krakowskiego Szpitala Klinicznego im. Józefa Babińskiego. Jako pierwsi pomocną dłoń wyciągnęli do nich pracownicy, którzy zostawiali dla kotów jedzenie. Wielokrotnie do zbiórek karmy włączali się także pacjenci, którzy nie byli obojętni wobec bezdomnych kotów. 

W końcu pojawił się pomysł krakowskich urzędników i władz szpitala, by ustawić budki dla kotów przed placówką. „Zadbajmy o Bezdomne Koty” to projekt, który został sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego. Dzięki niemu przed szpitalem pojawiły się budki dla kotów, gdzie w końcu znalazły swoje miejsce. 

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Zwierzęta biorą udział w terapii 

Kocie budki sprawiły, że koty nie wchodziły już nieproszone do piwnicy szpitala. Jednak pojawił się jeszcze jeden efekt, którego chyba nikt się nie spodziewał. Zwierzęta nie tylko zyskały "dom", ale i biorą udział w nieoficjalnych terapiach. Jak wiadomo, głaszcząc zwierzęta, ludzie się relaksują. 

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polaków czekało na zniesienie tego zakazu. Jest zgoda Ministerstwa Zdrowia
2. Dzieci płakały, widząc, co policja robi z tatą, który zabrał je na spacer. Nagranie pojawiło się w sieci

Okazało się, że pacjenci ochoczo zgłaszają się, by podczas pobytu w szpitalu, zająć się zwierzętami. Na stałe w budkach mieszka dziewięć kotów. Mają do dyspozycji, nie tylko pełne miski, ale i plac zabaw przeznaczony tylko dla nich, na którym znajdują się wspaniałe drapaki i zabawki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny alarm ekspertów do właścicieli kotów. Nie wypuszczajcie ich teraz z domów, finał może być tragiczny
  2. Szczeniak nauczył się niezwykłej umiejętności. Potrafi piać jak kura
  3. Z ostatniej chwili: Apel ministra Szumowskiego do wszystkich Polaków ws. Wielkanocy
  4. Z Kasią Kowalska jest bardzo źle, media dotarły do jej sąsiadów. Druzgocące doniesienia
  5. Uparty husky nie chciał iść na spacer. Jego reakcja podbiła serca internautów, jak małe dziecko
  6. Podali zasięg koronawirusa, gdy jedziesz rowerem. Ryzyko jest ogormne

źródło: wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News