Nie mieści się w głowie, kot wpadł w pułapkę na niedźwiedzie. Zdjęcia wywołują potok łez

Nie mieści się w głowie, kot wpadł w pułapkę na niedźwiedzie. Zdjęcia wywołują potok łez Źródło: Wikipedia / Laura G. Velasco

Zwierzęta zwykle chodzą własnymi drogami, zwłaszcza koty. Jednak ten kociak nie miał szczęścia na spacerze, wpadł w pułapkę na niedźwiedzie. Ratownicy nie byli w stanie go uwolnić.

Zwierzęta różnią się od siebie gabarytami, dlatego coś, co nie jest groźne dla jednego, dla drugiego może stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo. Ratownicy dostali zgłoszenie o kocie, który wpadł w pułapkę na niedźwiedzie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wyciskają łzy.

Zwierzęta chodzą własnymi ścieżkami, zwłaszcza koty

Kot i niedźwiedź to zupełnie różne gatunki, które dzieli właściwie wszystko, zaczynając od gabarytów i masy. Coś, co dla niedźwiedzia nie powinno stanowić większego zagrożenia życia, dla kota może być śmiertelnie niebezpieczne. Tak było w przypadku zdarzenia, do którego doszło w województwie podkarpackim.

Jedna z mieszkanek wsi Terka powiadomiła policjantów z Polańczyka na Podkarpaciu o kocie, który został uwięziony w pułapce na niedźwiedzie. Zwierzę znajdowało się w pobliskim lesie, tuż nad rzeką Solinką. Mały czworonóg wybrał się na spacer, niestety, złapał się we wnyki i nie był w stanie samodzielnie się uwolnić. Kobieta również nie potrafiła mu pomóc, dlatego zadzwoniła po pomoc.

- Łapa zwierzęcia uwieziona była w metalowym potrzasku przytwierdzonym do drzewa drutem. Przy nim znajdowała się elastyczna siatka z kiełbasą - poinformowała lokalna policja w komunikacie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU [POD GALERIĄ 

Na miejsce wysłano patrol policji, ratownicy nie byli jednak w stanie uwolnić kota z pułapki

Na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze policji, lecz nie byli w stanie uwolnić zwierzaka z pułapki. Kociaka trzeba było przewieźć do kliniki weterynaryjnej razem z wnykami, w których utkwiła mu łapa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu

2. Niestety, nagła śmierć zabrała wybitnego profesora. Zostanie zapamiętany za swoje zasługi

Lokalna policja zabezpieczyła pułapkę i intensywnie poszukuje osoby, która nastawiała wnyki. Trwa śledztwo w sprawie nielegalnego polowania na zwierzęta leśne. Za kłusownictwo grozi sprawcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

 
fot. podkarpacka.policja.gov.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. W sieci pojawiły się wstrząsające zdjęcia z domu opieki. Nie mieści się w głowie, jaka rzecz dzieje się ze schorowaną 80-latką
  4. Genialny trik na rozpoznanie prawdziwego miodu. Potrzebujesz tyko szklanki z wodą, aby poznać, czy nie zostałeś oszukany
  5. Nagle podczas porodu z kobietą stała się porażająca rzecz, natychmiast chwycono aparat. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach [ZDJĘCIE]

źródło: RMF 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News