Zdjęcie, na którym kryje się niezwykłe zwierzę. Tylko 1% zauważa gąsienicę w mniej niż 5 sekund

Zdjęcie, na którym kryje się niezwykłe zwierzę. Tylko 1% zauważa gąsienicę w mniej niż 5 sekund Źródło: reddit Randolm

Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby potrafią szybko odnaleźć zwierzę na zdjęciu. Sprytnie ukryła się na nim gąsienica. Jej kamuflaż jest naprawdę niezwykły. Czy uda Ci się ją znaleźć?

Niezwykłe zwierzę bardzo skutecznie się ukryło. Jest ledwo widoczne, a jego odnalezienie może sprawić problem niejednej osobie. Gąsienica użyła swojego umaszczenia i jest praktycznie niewidoczna. Zauważają ją tylko osoby o wysokiej spostrzegawczości.

Niezwykły kamuflaż w krainie zwierząt

Zwierzę, które ukryło się na fotografii, maskuje się w idealny sposób. Gąsienica w ten niezwykły sposób stara się ukryć przed drapieżnikami, które bez większego zastanowienia zjadłyby ją pozbawiając życia. Nie da się ukryć, że zwierzę potrzebuje takiej ochrony. Do czasu aż nie przemieni się w motyla jest powolna i całkowicie bezbronna. Ptaki z pewnością nie pogardziłyby takim posiłkiem. Na szczęście dla gąsienicy potrafi ona umknąć ich oczom.

Kamuflaż jaki posiada to zwierzę sprawia, że jest niewidoczne dla innych zagrażających mu stworzeń. Ludzie charakteryzują się wyczulonym wzrokiem. Jest on głównym zmysłem naszego gatunku. Mimo tego, że operujemy tego typu narzędziem, to gąsienica potrafi umknąć naszym oczom. Zdjęcie na, którym się znajduje stanowi nie lada wyzwanie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ   

Zwierzę jest niemal niewidoczne

Ta zagadka może przyprawić niektórych o zawroty głowy. Zdjęcie, na którym jest ukryta gąsienica dla wielu osób jest sporą zagwozdką. Zwierzę przy pomocy swojego umaszczenia wtopiło się w otoczenie i praktycznie zniknęło. Liście, którymi się żywi zapewniają mu jednocześnie schronienie. Ciężko je od nich odróżnić. Zaledwie 1% ludzi jest w stanie znaleźć ukrytą gąsienice w mniej niż 5 sekund. W tym czasie zwierzę zauważają tylko najbardziej spostrzegawcze osoby. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę i chorych w jednym województwie

2. Tysiące Polaków stracą pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemy

Zdjęcie ewidentnie dominuje zielenią. Uspokajający kolor skrywa jednak pewien sekret. Jest na nim ukryta gąsienica. Sprytny kamuflaż wielu z nas może utrudnić znalezienie tego małego zwierzęcia. Jednak ono naprawdę się tam znajduje. Wystarczy się skoncentrować i zwierzę ukaże się naszym oczom. Widzisz ją?

(reddit Randolm)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków
  4. Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało
  5. Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: reddit

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News