Na zdjęciu chowa się pies wśród pand. Dla większości niemożliwe, widzicie go?

Na zdjęciu chowa się pies wśród pand. Dla większości niemożliwe, widzicie go? Źródło: Instagram / LEGO

Zwierzę, które trzeba odnaleźć na tej grafice, bardzo dobrze się ukryło. Firma LEGO opublikowała na sowich profilach w mediach społecznościowych stanowiącą niemałe wyzwanie zagadkę. Sprawdź, czy uda ci się wypatrzyć wśród pand jednego pieska.

Zwierzę ukryte na obrazku pełnym pand to piesek, który - aby nie ułatwiać zadania - jest oczywiście w tych samych kolorach co misie. Zagadka została udostępniona na Instagramie przez popularną firmę LEGO i szybko stała się prawdziwym hitem. Post polubiło w medium społecznościowym już prawie 36 tys. osób.

Zwierzę ukryło się wśród kilkudziesięciu pand

Wyzwanie rzucone internautom stanowi odpowiedź na niezwykle popularną zagadkę udostępnioną jakiś czas temu przez rysownika Dudolfa. Ten ukrył pandę wśród wielu bałwanków, zyskując dzięki stworzonej przez siebie grafice ogromny rozgłos. Jego wpis został polubiony przez 111 tysięcy osób, udostępniono go 184 tysięcy razy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fali popularności obrazka przedstawiciele firmy LEGO stworzyli grafikę, na której wśród wielu pand ukryli jednego pieska. Chociaż zagadka wydaje się na pierwszy rzut oka dość trudna, z czasem, gdy dokładnie się przyjrzymy, okazuje się jednak nie aż tak nieskomplikowana.

Sprawdź, czy poradzisz sobie z wyzwaniem

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP w całej Polsce. W Małopolsce BRAVO
2. 
Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

- Udało nam się znaleźć wszystkie pandy! Ale czy ty potrafisz znaleźć naszego psa LEGO Duplo? - czytamy we wpisie na Instagramie.

Jeżeli masz problem ze wskazaniem psiaka, zwróć uwagę przede wszystkim na nosy zwierzaków z obrazka. Jeśli to nie pomoże, przypatrz się także ich oczom. Sprawdź, czy podołasz temu wyzwaniu, które podjęło już tysiące internautów z całego świata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Nie wykupisz leków na e-receptę? Lekarze obchodząc przepisy zabierają pacjentom ich prawa
  3. Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu
  4. Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę
  5. Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Źródło: GazetaPL / LEGO

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News