Kot znalazł bezbronne, małe zwierzątko. Nie mieści się w głowie, co z nim zrobił, zdjęcie mówi wszystko

Kot znalazł bezbronne, małe zwierzątko. Nie mieści się w głowie, co z nim zrobił, zdjęcie mówi wszystko Źródło: Twitter 9GAG

Zwierzę, które jest bohaterem tego artykułu mogłoby być wzorem do naśladowania także dla ludzi. Po tym, jak kociak znalazł bezbronne zwierzątko, którego szanse na przeżycie były bliskie zera, nie zastanawiał się dwa razy i postanowił działać. Nie mieści się w głowie jak niesamowity gest wykonał w kierunku przedstawiciela zupełnie innego gatunku, według wszelkich zasad, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Zwierzę i jego niezwykłe zachowanie stały się przedmiotem dyskusji na jednym z for internetowych, na które wrzucono nietypowe zdjęcie. Ludzie nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Niesamowite zwierzę złamało prawa natury?

Zwierzę zupełnie przeciwstawiło się regułom panującym w świecie natury. Słabsi i bezbronni przeważnie nie mogą liczyć na długie i spokojne życie bez pomocy osób trzecich, najczęściej człowieka. Kot to urodzony drapieżnik, który kocha polować i nie zawsze robi to po to, by zaspokoić głód, czasem jest to dla niego po prostu forma rozrywki. Tym bardziej wśród komentatorów niezwykłego zdjęcia pojawiło się niedowierzanie. Miłośnicy szopów i oposów, którzy zebrali się na jednej z grup na Facebooku nie mogli uwierzyć w historię, którą poznali. Okazało się bowiem, że zwierzę, które znalazło bezbronnego i małego oposa, wcale nie postanowiło go zabić, a wręcz przeciwnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzicielska miłość nie zna granic

Kotka, która niedawno urodziła wychowywała swoje kociaki i patrzyła jak te rozkosznie dokazują. Kiedy maluchy zaczęły powoli korzystać z ogródka i poznawać go, ponieważ zaczęły chodzić jedno z nich przyniosło małego, bezbronnego, porzuconego oposa. Nikt nie wiedział czy noworodek został porzucony przez matkę, czy mały kociak myślał, że to świetna zabawka. Kotka postanowiła, że zaopiekuje się małym oposem, pomimo, że w przyrodzie raczej należą do wrogich obozów. Karmiła go swoim mlekiem, które nadal posiadała z racji, że karmiła swoje dzieci, zwierzę nie potrzebowało szczególnych zaproszeń aby częstować się tym smakołykiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zwrócił się do wszystkich Polaków. "To dla mnie także osobista tragedia"

2. Dzieci płakały, widząc, co policja robi z tatą, który zabrał je na spacer. Nagranie pojawiło się w sieci

Opos dołączył do kociej rodziny

Zwierzę, które trafiło pod skrzydła kociej mamy, szybko zaadoptowało się do nietypowych warunków i zaczęło traktować koty jak swoją rodzinę. Zdjęcia oposa wrzucone na grupę prezentują małego zwierzaka przyczepionego do szyi swojej nowej mamy. Widok jest naprawdę niecodzienny, ale mówi mówi wszystko o tym, że matczyna miłość to ten rodzaj miłości, który nie ma granic. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Suczka została przywiązana do płotu przy drodze. Karmiła sześć szczeniaków
  2. Niezwykła reakcja kota na scenę w „Królu Lwie”. Właściciel wszystko nagrał
  3. Wstrząsające wiadomości, powstał masowy grób dla ofiar koronawirusa. Mieszkańcy są wstrząśnięci, druzgocząca decyzja w Nowym Jorku
  4. Polscy lekarze wrócili z Włoch. Mają 3 ważne rady dla całej służby medycznej
  5. Na pogrzebie niechcący usłyszała, co mąż powiedział nad trumną żony. Nie mogła zwlekać, od razu zareagowała
  6. Wojciech Cejrowski dosadnie skomentował polską służbę zdrowia. Lawina komentarzy

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News