Para poszła na spacer po okolicy. Zamarli, gdy nagle zauważyli, kto ich obserwuje zza płotu

Para poszła na spacer po okolicy. Zamarli, gdy nagle zauważyli, kto ich obserwuje zza płotu Źródło: Facebook.com Rena Nicole

Para na spacerze zauważyła zwierzę za płotem. Jednak bardzo dziwne wydawało im się to, jak ono się zachowuje. Gdy podeszli bliżej, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Zwierzę zamknięte na podwórku u swojego właściciela, słyszało za wysokim płotem kroki dwóch osób. Było jednak za niskie, żeby zobaczyć, kto przechodzi obok. Para, która przechodziła obok, zupełnie się tego nie spodziewała.

Zwierzę bardzo chciało zobaczyć, co się dzieje za płotem. Zrobiło to w zaskakujący sposób

Rena Nicole podczas spaceru ze swoim chłopakiem wyczuła, że ktoś ich obserwuje. Gdy się odwróciła, zauważyła, jak nad płotem sąsiada pojawia się i znika dog niemiecki. Płot był wysoki, a z daleka wyglądało to tak, jakby pies podskakiwał do jego krawędzi. Gdy kobieta podeszła bliżej, odkryła, co się stało.

Okazało się, że pies postanowił wyjrzeć za płot przy użyciu trampoliny, która prawdopodobnie była przeznaczona dla dzieci właściciela. Wybijając się z niej, zwierzak był w stanie zobaczyć, co znajduje się za płotem.

Kobieta, gdy to spostrzegła, od razu wyjęła telefon i zaczęła filmować. Nagranie udostępniła później w internecie - szybko stało się hitem, który obiegł wiele portali i platform społecznościowych.

Pies na trampolinie, choć zabawny, nie powinno się na to pozwalać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć nagrań z psami na trampolinie w internecie jest pełno, to warto zwrócić uwagę na to, że nie jest to zbyt zdrowe dla naszego pupila. Zabawa na trampolinie może mieć negatywne skutki zdrowotne dla zwierzaka. Szczególnie dotyczy to zwierząt o mocnej budowie ciała - w ten sposób mogą sobie zniszczyć stawy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zapowiada się kolejny smutny dzień dla Polaków. MZ właśnie podało przygnębiające informacje
2. Było bardzo źle, na intensywną terapię trafił wpływowy polityk. Są nowe wieści o stanie zdrowia premiera Wielkiej Brytanii

Ponadto istnieje ryzyko, że pies podczas któregoś skoku po prostu wypadnie z trampoliny, co skończyć się może dla niego jeszcze gorzej, jak zresztą każdy upadek z wysokości. Problem rozwiązują siatki zabezpieczające, ale zwierzak wciąż może nabawić się problemów ze stawami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  2. Wywlekli psa z samochodu. Nie spodziewali się konsekwencji
  3. Nie wytrzymała i ujawniła sekret królowej, o którym wiedzieli tylko najbliżsi. Wiele osób będzie oburzonych
  4. Ostrzegali przed koronawirusem, nikt ich nie słuchał. Teraz mówią o kolejnych zagrożeniach, których powinniśmy się bać
  5. Pierwsze święta bez Pawła Królikowskiego. Zostawił rodzinie niebywały prezent, "dar od losu"
  6. Są jedynymi turystami na całej wyspie. Para utknęła przez epidemię w prawdziwym raju

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News