Łukasz postanowił raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości kobiet. "Domagamy się wyłącznie seksu i jedzenia"

Łukasz postanowił raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości kobiet. "Domagamy się wyłącznie seksu i jedzenia" Źródło: pixabay.com/OrnaW

Związek dwojga ludzi opiera się na kilku, niekoniecznie prostych, zasadach. Kobiety i mężczyźni inaczej postrzegają fundamenty relacji. Łukasz podzielił się w Internecie własnymi doświadczeniami.

Związek buduje się latami. Prawdziwe trwałą więź można stworzyć tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu. Tymczasem potrzeby partnerów bywają skrajnie różne. O oczekiwaniach swoich i innych przedstawicieli płci męskiej opowiedział Łukasz. 

Związek oczami faceta

Statystyka jednego z najpopularniejszych portali randkowych pozwoliła na dokładne ustalenie priorytetów współczesnych kobiet. Użytkowniczki serwisu poszukiwały partnerów, którzy daliby im poczucie bezpieczeństwa. Panie marzyły o opiekuńczych ramionach, w których mogłyby zapomnieć o trudnościach dnia codziennego.

Nie zwracały przy tym specjalnej uwagi na przebieg kariery swojego kandydata na męża. Wychowane w patriarchalnym społeczeństwie kobiety uznawały, że to mężczyzna powinien zarabiać więcej w związku, ale wybierały panów, którzy wykonywali zawody tylko trochę bardziej prestiżowe od własnych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Związek według Łukasza nie jest możliwy, jeśli potencjalny partner kobiety nie zaimponuje jej najpierw swoim majątkiem. W ostrych słowach skrytykował przedstawicielki płci żeńskiej, przyrównując je do utrzymanek lub wręcz prostytutek. Przy okazji wspomniał o męskich preferencjach przy wyborze partnerki.

- Często czytam wypociny dziewczyn, które postanowiły podzielić się ze światem swoimi spostrzeżeniami. Najczęściej wychodzi na to, że mężczyźni tak naprawdę do niczego się nie nadają, a instrukcja ich obsługi jest wyjątkowo nieskomplikowana. Domagamy się wyłącznie seksu i jedzenia, a cała reszta zupełnie nas nie interesuje. Śmiem wątpić w te bzdury - stwierdził Łukasz.

Dodał, że oczywiście zdarzą się mężczyźni, kierujący się stricte fizjologicznymi pobudkami, ale nie stanowią większości. Według jego słów w stereotypy częściej wpasowują się panie.

- W przypadku kobiet sprawa wydaje mi się bardziej oczywista – albo podjeżdżasz do niej wypasioną furą i świecisz przed oczami złotą kartą kredytową, albo nie istniejesz. Tak, takie właśnie są moje doświadczenia - opowiedział gorzko.

Związek w mieście wygląda inaczej

Łukasz zdradził, że pochodzi z niewielkiej, biednej wsi. Tam o relacji nigdy nie decydowały powody materialne. Po przeprowadzce do wielkiego miasta zaczął doświadczać kobiecego wyrachowania. Zaznaczył, że poszukiwał stałej partnerki, a nie przygody na jedną noc. Niestety zapał większości kobiet gasł po odwiedzeniu mieszkania Łukasza. Inne wprost wymagały od niego prezentów.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma

2. Doda nagrała starsze małżeństwo w dwuznacznej sytuacji na plaży. Pokazała filmik fanom. Byli zniesmaczeni

- Możecie zarzekać się, że z wami jest inaczej. Kochacie wyłącznie romantycznych, inteligentnych i dowcipnych mężczyzn, a cała reszta ma drugorzędne znaczenie. Otóż nie! [...] Zachowujecie się jak hieny, które nie są w stanie niczego upolować, więc zadowalają się tym, co podsunie im pod nos ktoś inny - skwitował Łukasz, zwracając się do mieszkanek miast.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Niestety, nie żyje dziadek. Uratował wnuczkę z płonącego domu, poniósł bohaterską śmierć
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News