4 lata związku, wspólne mieszkanie. Wyprowadził się na chwilę, a ona wysłała mu SMS-a, od którego krwawi serce

4 lata związku, wspólne mieszkanie. Wyprowadził się na chwilę, a ona wysłała mu SMS-a, od którego krwawi serce Źródło: Pixabay/Fotorech

Związek tej pary trwał cztery lata. Niejednemu mogłoby się zdawać, że to oznacza, że przetrwał próbę czasu. Prawda jednak okazała się zupełnie inna. To, w jaki sposób potraktowała tego mężczyznę jego była partnerka, jest niesamowicie okrutne.

Związek tego internauty miał szansę przetrwać próbę czasu - a przynajmniej on sam był o tym przekonany. Jego partnerka miała na ten temat jednak inne zdanie, które wyraziła w wyjątkowo okrutnej wiadomości. Otrzymał ją od niej po tym, jak już był przekonany, że problemy, z którymi przyszło im się zmierzyć, dobiegają końca. Złamała mu serce.

Związek został wystawiony na próbę, ale on się nie poddał

Internauta opowiada, że jego czteroletni związek wydawał się przyszłościową relacją. Para dobrze się dogadywała, miała wspólne plany. Nawet zamieszkali już razem, jednak życie rzuciło im kłodę pod nogi. Postanowili podejść do tego jak dorośli ludzie - zamiast eskalować sytuację niekończącymi się kłótniami, zdecydowali się na tymczasową wyprowadzkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para postanowiła, że najlepszą szansę na naprawienie relacji da im krótki okres rozłąki. Wyprowadzili się z wspólnego mieszkania, ale nie stracili ze sobą kontaktu. Rozmawiali często i chętnie. Nie obyło się bez wyznań o tym, że za sobą tęsknią. Wydawać by się mogło, że sprawy wróciły na dobry tor. Mężczyzna cieszył się na nadchodzący koniec rozłąki. Nic nie mogło go przygotować na wiadomość, którą otrzymał od swojej ukochanej.

Bohater tej smutnej historii długo nie zapomni tamtego poranka. To wtedy otrzymał rozdzierającą wiadomość od swojej ukochanej dziewczyny. Powiedziała mu, że spotkała kogoś fantastycznego. Jednoznacznie ucięła jego fantazje na temat możliwości powrotu do wspólnego życia.

- Uwierz, czuję, jakbym znała go całe życie. Nigdy się tak nie czułam. Nigdy. Z nikim. Nie róbmy sobie krzywdy. Doskonale wiedziałeś, że nasza relacja nie miała sensu - brzmiała wiadomość, którą otrzymał tamtego dnia.

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Internauta wyznaje, że nie wiedział, co ze sobą zrobić. To nie są słowa, które oczekiwał usłyszeć po próbie naprawy związku. Jak sam przyznaje, myślał, że wkrótce wszystko wróci do normalności i znowu będą razem. Jego serce pękło po tym na pół. 

- Nie ufajcie kobietom. One są bezwzględne, bezlitosne i wyrachowane. Ja za swoją dałbym się pociąć. Dziś byłbym pocięty - ostrzega innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

źródło: wykop

Następny artykuł