Polska gwiazda Internetu żartowała ze zbrodniarzy wojennych. Zablokowano jej profil, jest zrozpaczona

Polska gwiazda Internetu żartowała ze zbrodniarzy wojennych. Zablokowano jej profil, jest zrozpaczona Źródło: instagram.com/zuzeklobuzek/

Zuzanna Borucka zaszokowała opinię publiczną. Polska instagramerka i youtuberka naraziła się większej części swoich obserwujących. Teraz ponosi tego konsekwencje.

Zuzanna Borucka, znana szerszemu gronu jako Banshee lub Zuzek Łobuzek, lubi ostatnio szokować. Najpierw afera z "męczeniem kotów", potem hejt odnośnie jej nagrań na Instagramie pokazujących ciało w prawie całej okazałości. Teraz padły słowa, nad którymi najwyraźniej za długo nie myślała. Odbiło się to na jej opinii i zasięgach w mediach społecznościowych.

Zuzanna Borucka rozczula się nad zbrodniarzami wojennymi: "Ale oni też byli dziećmi"

Gwiazda, która ma lekko ponad 860 tysięcy obserwatorów na Instagramie, a ponad milion na YouTube, postąpiła dość lekkomyślnie. Na swoich Instastory zamieszcza różne relacje: od inspirujących zdjęć i fotek jedzenia, po wygibasy tuż przed obiektywem i głębokie filozoficzne przemyślenia. Wczoraj opublikowała myśl odnośnie wojennych zbrodniarzy.

Zuza na początek ostrzegła fanów: "Wiem, że moja perspektywa jest zaburzona". Potem wyświetliła się grafika z wizerunkami dorosłych Benito Mussoliniego, Saddama Husseina, Osamę bin Ladena i Adolfa Hitlera zestawionymi z ich zdjęciami z okresu dzieciństwa. Grafikę podpisała: "Ale oni też byli dziećmi...", a w drugiej części: "Nie umiem patrzeć na ludzi źle".

W zamian za "żarty" Instagram zablokował jej konto. Zuzek Łobuzek nie może się z tym pogodzić

Nie wiadomo, czy to algorytm Instagrama zablokował jej konto, czy też stało się to na skutek zgłaszania jej profilu. Doszło do tego, że 23-latka się rozpłakała i nie omieszkała pokazać widzom, jak mocno cierpi.

- Jestem zrozpaczona, bo nie wiem co robić, nie wiem w ogóle do kogo napisać. Jakby to był pierwszy taki profil instagramowy, moim zdaniem, który nie był taki wykreowany, taki nieszczery, ja byłam taka prawdziwa i to było śmieszne i fajne i wiem, że kochaliście Zuzeklobuzek Reality. Miałam dużo pamiątek i zdjęć, których teraz nie mam i za bardzo nie wiem, jak to teraz odzyskać. Smutne - mówiła rozpłakana 23-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiele osób stwierdziło, że to, co robiła kiedyś, było grubą przesadą, ale teraz przeszła samą siebie. Instagramowicze nie mają zamiaru milczeć i szeroko komentują zdarzenie, również na innych portalach społecznościowych. Są zbulwersowani, bo oczywistym jest, że każdy był kiedyś dzieckiem, ale ich zbrodnie były najgorsze w historii ludzkości i bycie w przeszłości słodkim bobasem nie usprawiedliwia tego, co zrobili.

Pojawiają się również głosy, że z powodu wahań nastrojów powinna zdecydowanie udać się do psychologa. Oprócz tego internauci wyrażają głębokie zaniepokojenie, ponieważ wilcza część jej fanów to dzieci, które biorą z niej bardzo zły przykład.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazdor Polsatu zmarł na PRZERAŻAJĄCĄ chorobę. Jego ostatnie słowa zmiażdżą wam serce
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko wyjawiła całą PRAWDĘ o życiu z Janosikiem. Jej słowa złamią wam serce
  3. Koleżanki kazały 10-latce szczekać i aportować. Wszystko przez imię, które wybrali dla niej rodzice
  4. Absolutny brak wyobraźni. Kobieta jechała na hulajnodze elektrycznej i ciągnęła po ziemi krwawiącego psa. Wszystko widać na nagraniu
  5. Pasażerowie musieli być w szoku. Anna Mucha wparowała do tramwaju, ludzie śmierdzieli, więc zrobiła, co musiała
  6. Najpierw wyrzucili ją z pracy, teraz otrzymała druzgocące wyniki badań. Dramat Barbary Kurdej-Szatan

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News