Wygrał Top Model. Zrozpaczona Krupa: Współpracownicy zniszczyli mu życie i karierę

Wygrał Top Model. Zrozpaczona Krupa: Współpracownicy zniszczyli mu życie i karierę

Joanna Krupa należy do ekipy jurorów Top Model już 8 lat. W tym czasie poznała mnóstwo obiecujących modelek, a od 2014 roku - również modeli. W dzisiejszym wydaniu "Dzień dobry TVN" opowiedziała o tym, który zwycięzca programu był jej faworytem, jednak nie może w pełni cieszyć się jego karierą...

Prywatnym ulubieńcem słynnej "Dżoany" jest zwycięzca ostatniego sezonu programu, Patryk Grudowicz. Chłopak pochodzi z Ostródy, a na casting w Warszawie przyjechał gdy miał 19 lat. Od początku twierdził, że modeling jest jego największym marzeniem, ale przed pójściem do programu nie odważył się na żadne sesje czy pokazy. Nieśmiały Patryk od razu został postawiony na ściance, żeby jurorzy mogli dokładniej ocenić jego umiejętności.

Joanna Krupa opowiada o życiu i karierze Patryka

Ojciec Patryka Grudowicza zostawił żonę i całą szóstkę dzieci. Patryk był najstarszym synem i to on próbował całe życie zastąpić rodzeństwu ojca. Na casting w Warszawie przyjechał cały pocięty, bo poprzedniego dnia musiał ciężko pracować. Przenosił meble, żeby stać go było na bilet do stolicy. Joanna poruszona jego historią, wspierała go od samego początku. Mimo wygranej w Top Model, życie Grudowicza dalej jest ciężkie. Joanna Krupa pokładała w nim duże nadzieje, tymczasem chłopak bardzo rzadko pojawia się na popularnych wybiegach i sesjach. Joanna Krupa twierdzi,  że jest to wina jego współpracowników, którzy nie dają mu szansy i ciągną go w dół. Wiele osób próbuje zniechęcić pracodawców do Patryka mówiąc, że bardo "gwiazdorzy" i nie da się z nim pracować. Sam Grudowicz również zamyka sobie drogę do światowej kariery - wciąż nie umie mówić dobrze w języku angielskim. Jak sam twierdzi, dogaduje się "jako tako", a jednak w większości agencji modeli język angielski jest czynnikiem wymaganym. - Jestem bardzo zadowolona z werdyktu. Patryk ma szanse na wielką karierę, tylko trzeba chcieć. Musi mocno pracować, nauczyć się angielskiego. Jest ogromna różnica między chłopakiem, który przyszedł, a tym którego widzieliśmy w finale. On w ogóle w siebie nie wierzył - opowiadała po wygranej Patryka Joanna Krupa. I mimo że w dalszym ciągu trzyma kciuki za Patryka, jest zrozpaczona, że jego kariera modela wisi na włosku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Poważny kryzys w związku Lewandowskich. Nie radzą sobie
  2. Magda Gessler NAGO!
  3. Pół Polski chce zniszczyć Wojciechowską. Po jej oświadczeniu stała się wrogiem publicznym
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News