Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się. Aktorka pochwaliła się pierścionkiem, musiał sporo kosztować (FOTO)

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona zaręczyli się. Aktorka pochwaliła się pierścionkiem, musiał sporo kosztować (FOTO) Źródło: instagram/zborowskazofia/

Zosia Zborowska zdecydowanie ma co świętować. Ukochany aktorki zadał jej to najbardziej wyjątkowe pytanie, a ona odpowiedziała "tak". Na szczęście nie musieliśmy długo czekać, by zobaczyć pierścionek zaręczynowy.

Zosia Zborowska właśnie wkracza w nowy etap swojego życia. Ukochany aktorki oświadczył się jej, a ona się zgodziła. Zapewne nie jedna pozazdrości jej takiego mężczyzny i przede wszystkim pierścionka. Andrzej Wrona chyba nieźle musiał się wykosztować.  

Wielkie szczęście w życiu znanej aktorki 

32-latka jest ze swoim partnerem już od kilku lat. Przez ten cały czas ich związek rozkwitał, co mogliśmy obserwować w mediach społecznościowych. Od samego początku przedstawiali się jako niezwykle dopasowana para, u której miłość przezwycięży wszystko. Nic zatem dziwnego, że Andrzej Wrona uznał, że Zosia to ta jedyna i postanowił się oświadczyć. Na szczęście aktorka przyjęła oświadczyny i teraz mogą zacząć wspólnie planować ślub. 

Zosia Zborowska chwali się pierścionkiem 

Oczywiście Zosia nie mogła sobie odmówić opublikowania zdjęcia, za pomocą którego pochwaliła się  sowim obserwatorom tą cudowną nowiną. Na Instagramie dodała fotografię ze swoim ukochanym, na której był widoczny również pierścionek, jaki od niego dostała. Choć dłoń jest daleko od obiektywu i nie widać jego szczegółów, od razu rzuca się w oczy fakt, że jest dość bogato zdobiony. Nie sposób nie zauważyć dość pokaźnych rozmiarów oczko, które może wypełniać coś niezwykle drogocennego. Nie ulega zatem wątpliwościom, że 30-latek musiał zapłacić za niego niemałe pieniądze. Nic w tym dziwnego, bo kto by chciał oszczędzać na swojej ukochanej? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Moc życzeń i gratulacji 

Po ogłoszeniu tak wspaniałej nowiny internauci pospieszyli z gratulacjami. Zachwyceni użytkownicy Instagrama cieszyli się wraz z Zosią, o czym chętnie ją informowali. Swoimi miłymi komentarzami zapewne uczynili ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. 

instagram/zborowskazofia/

  1. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  2. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  3. Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie
  4. Jackowski twierdzi, że Polska będzie musiała spłacać ogromne pieniądze. Jeśli ta wizja się spełni, to oznacza tragedię
  5. Roksana Węgiel w sukience z lateksu na Wielkiej Gali Gwiazd. Wszyscy patrzyli tylko na 14-latkę
  6. Tragedia po koncercie popularnego zespołu disco polo. Była nieprzytomna, nie oddychała
  7. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: INSTAGRAM

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu