Nagle wtargnął do warszawskiego zoo, ciężko uwierzyć, co chciał zrobić niedźwiedziowi. Na miejscu szybko pojawiły się służby

Nagle wtargnął do warszawskiego zoo, ciężko uwierzyć, co chciał zrobić niedźwiedziowi. Na miejscu szybko pojawiły się służby Źródło: Wikimedia Commons Adrian Grycuk CC4.0

W ZOO w Warszawie doszło do niecodziennego zdarzenia. 23-letni mężczyzna znalazł się na wybiegu dla niedźwiedzi, nikt nie mógł uwierzyć w to, co próbował zrobić z niedźwiedziem. Według świadków 23-letnia sprawca zajścia był pijany. Wciąż pojawiają się nowe informacje na temat zdarzenia, zarząd ZOO nie wydał jeszcze oficjalnego oświadczenia.

Warszawskie ZOO we wtorek przeszło kontrolę i otrzymało zezwolenie na jego otwarcie. Na miejscu ponownie zaczęli pojawiać się zwiedzający, oczywiście zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Z kolei w czwartek rano doszło do niecodziennego zdarzenia. 23-latek wtargnął na wybieg dla niedźwiedzi.

Świadkowie nie mogli uwierzyć w to, co mężczyzna chciał zrobić z niedźwiedziem

Według pewnych źródeł mężczyzna sam wszedł na wybieg dla niedźwiedzi, według innych wypadł przez barierki od strony Alei Solidarności. Ponadto jak podaje jeszcze Radio Zet, z zeznań świadków wynika, że 23-latek był pijany. Gdy już znalazł się na wybiegu, próbował podtopić przesiadującego tam niedźwiedzia.

Z kolei jak informuje Polsat News, próba zaatakowania zwierzęcia nie trwała zbyt długo. Zwierzę zaczęło reagować agresją na ataki ze strony 23-latka, co go wystraszyło na tyle, że uciekł na skałę, która znajduje się na wybiegu. W czasie trwania tego kuriozalnego zdarzenia, o incydencie zawiadomiono służby.

Warszawskie ZOO z niecodziennymi problemami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na miejsce przyjechała policja, chwilę później straż pożarna. Strażacy sprowadzili na miejsce wciągnik z drabiną, aby zabrać 23-latka ze skał. Od razu został zatrzymany przez policję i przewieziony do szpitala. Zdarzenie zostało potwierdzone przez rzeczniczkę ogrodu zoologicznego.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW właśnie wydało ostrzeżenia dla połowy kraju. Pilne alarmy, jest zagrożenie dla zdrowia i życia
2.
30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

- 23-latek był pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do szpitala. Miał niewielkie zadrapania. Teraz policja będzie wyjaśniać, czy przeskoczył przez barierki, czy wpadł do wybiegu przypadkowo - poinformowała podkomisarz Paulina Onyszko z Komendy Policji Warszawa VI w rozmowie z Polsat News.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ratownicy wiedzieli, jak wielka fala porywa sportowca. Odnaleziono jego ciało
  2. Kibice mogą wrócić na stadiony już niedługo. Znamy szczegóły planu PZPN, decyzja zależy od jednego człowieka
  3. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło prawdę. Policjantki zatrzymały go za brak maseczki, skandaliczne, czego się dopuściły
  4. Tragiczne informacje obiegły media, rodzina królewska pogrążyła się w żałobie. Prawda okazała się zupełnie inna?
  5. Mieli wyrzucić stare prześcieradła po zmarłej babci. Gdy zobaczyli, co leży między nimi, złapali się za głowy
  6. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News