Aleksandra Żebrowska – mimo że od 2009 roku jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich aktorów – raczej stroni o medialnego szumu. Tym razem jednak znalazła się do ustach wielu Polaków. 

Aleksandra i Michał Zebrowscy doczekali się dwóch synków, a jeden z nich obchodził niedawno swoje urodziny. Właśnie z tego powodu żona aktora postanowiła podzielić się intymnym archiwalnym zdjęciem, na którym karmi piersią jednego z maluszków. Pod wpisem rozpoczęła się dyskusja na temat tego, czy żona Żebrowskiego powinna takie zdjęcie w ogóle publikować. Część internautów uważa, że to piękne uchwycenie macierzyństwa w kadrze i pokazanie, co to znaczy bycie matką. Aleksandra opatrzyła fotografię hashtagiem #normalizebreastfeeding, pokazując jednocześnie, że popiera karmienie piersią. Niektórzy jednak nie pozostawili na Aleksandrze Żebrowskiej suchej nitki.

Obrzydlistwo, wstyd

Uważam, że to super intymny moment, na którym nie powinno się zbijać kapitału w mediach społecznościowych, tylko zachować dla siebie i najbliższych – pisze jedna z internautek.

– Jak można dodać zdjęcie z cyckiem na wierzchu, wstyd co to za obrzydlistwo – wtóruje inna użytkowniczka Instagrama.

Michał Żebrowski swoją młodszą o 15 lat żonę poślubił w 2009 roku. Gdy Aleksandra go poznała, nie miała pojęcia, że Michał jest aż tak popularny.

Ominęły mnie jego słynne role, bo w tym czasie mieszkałam z rodzicami za granicą. Nie wiedziałam, że to ktoś, do kogo należy wzdychać – mówi Aleksandra.

W 2010 roku Żebrowskim urodził się syn Franciszek, a w 2013 – Henryk.


Źródło: instagram.com

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

 

...

Zobacz również