Żona Żebrowskiego pokazała NAGI biust. Z fantastycznego powodu

Żona Żebrowskiego pokazała NAGI biust. Z fantastycznego powodu

Aleksandra Żebrowska - mimo że od 2009 roku jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich aktorów - raczej stroni o medialnego szumu. Tym razem jednak znalazła się do ustach wielu Polaków. 

Aleksandra i Michał Zebrowscy doczekali się dwóch synków, a jeden z nich obchodził niedawno swoje urodziny. Właśnie z tego powodu żona aktora postanowiła podzielić się intymnym archiwalnym zdjęciem, na którym karmi piersią jednego z maluszków. Pod wpisem rozpoczęła się dyskusja na temat tego, czy żona Żebrowskiego powinna takie zdjęcie w ogóle publikować. Część internautów uważa, że to piękne uchwycenie macierzyństwa w kadrze i pokazanie, co to znaczy bycie matką. Aleksandra opatrzyła fotografię hashtagiem #normalizebreastfeeding, pokazując jednocześnie, że popiera karmienie piersią. Niektórzy jednak nie pozostawili na Aleksandrze Żebrowskiej suchej nitki.

Obrzydlistwo, wstyd

- Uważam, że to super intymny moment, na którym nie powinno się zbijać kapitału w mediach społecznościowych, tylko zachować dla siebie i najbliższych - pisze jedna z internautek. - Jak można dodać zdjęcie z cyckiem na wierzchu, wstyd co to za obrzydlistwo - wtóruje inna użytkowniczka Instagrama. Michał Żebrowski swoją młodszą o 15 lat żonę poślubił w 2009 roku. Gdy Aleksandra go poznała, nie miała pojęcia, że Michał jest aż tak popularny. – Ominęły mnie jego słynne role, bo w tym czasie mieszkałam z rodzicami za granicą. Nie wiedziałam, że to ktoś, do kogo należy wzdychać – mówi Aleksandra. W 2010 roku Żebrowskim urodził się syn Franciszek, a w 2013 - Henryk. Źródło: instagram.com  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News