Opublikował zdjęcie zmarłej żony w trumnie. Powód jego decyzji budzi emocje

Opublikował zdjęcie zmarłej żony w trumnie. Powód jego decyzji budzi emocje Źródło: Pixabay/elsebjgmailcom

Żona była dla niego całym życiem. Była tą osobą, z którą zamierzał się wspólnie zestarzeć. Jednakże pewne zdarzenie, którego można było uniknąć, raz na zawsze przekreśliło ich plany na przyszłość. Ta tragedia dotknęła rodzinę w znacznie większym stopniu niż może się wydawać.

Żona była dla niego wszystkim. Od czasu gdy ją poznał wiedział, że jest osobą, z którą chciałby spędzić resztę życia. Przez dłuższy czas ich małżeństwo wyglądało bardzo dobrze, pomimo wielu różnic. Jednak nigdy nie mógł przypuszczać, że tak niespodziewane wydarzenie, zaledwie błysk chwili wystarczy, by raz na zawsze zrujnować całą ich wspólną przyszłość.

Zach Kincaid nie mógł narzekać na życie. Miał kochającą żonę, a także kilkoro dzieci. Kolejna pociecha miała już wkrótce przyjść na świat - jego żona była w 36 tygodniu ciąży. Przypadkowe zdarzenie sprawiło jednak, że w zaledwie jednej sekundzie to wszystko zostało mu odebrane. Nie mógł się pogodzić z tym, w jaki sposób do tego doszło. Postanowił podjąć jakieś działania, w pierwszej kolejności publikując w mediach społecznościowych zdjęcie zmarłej żony, leżącej w trumnie.

Żona i córka zginęły w wypadku. Opublikował zdjęcie ich ciał

Decyzja Zacha Kincaida wstrząsnęła częścią internautów. Nie mogli zrozumieć, dlaczego zrozpaczony i pogrążony w żałobie mąż i ojciec publikuje w Internecie zdjęcie ciała swojej małżonki. Jednak gdy poznali całą historię, natychmiast zrozumieli.

Żona i matka, 29-letnia Krystil Kincaid jechała ulicą w stanie Kalifornia, kiedy niespodziewanie uderzył w nią czołowo inny samochód. Jak się potem okazało, prowadził go pijany kierowca. Później, po wypadku, zrozpaczony mężczyzna postanowił nagłośnić tę sprawę. Był wstrząśnięty tym, że jego zmarła córeczka nie jest uważana przez prawo stanowe za człowieka z powodu wprowadzenia ustawy aborcyjnej. Opublikowane zdjęcie żony wewnątrz trumny miało dać do zrozumienia, jak wielką tragedią może skończyć się wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dowiedziałem się, że w pełni rozwinięty płód nie jest uważany za osobę w stanie Kalifornia... Człowiek, który uderzył w samochód został oskarżony o śmierć mojej żony, ale już nie córeczki... (...) Tuż przed tym, gdy ten pijany mężczyzna w nią wjechał, usłyszałem krzyk moje żony, Ostatni krzyk w jej życiu... Słyszę go co noc - opowiada mężczyzna, cytowany przez portal "Popularne".

Zachowi odebrano to, co było dla niego najcenniejsze. Zrobił to pijany kierowca, którym był Marcos Forestal, Mistrz Świata Międzynarodowej Federacji Bokserów. Zach nie może znieść, ze nie dość, że w tak bezczelny sposób odebrano mu żonę i dziecko, które w świetle prawa w ogóle nie zostało potraktowane jak człowiek. Dlatego chce skłonić do refleksji wszystkich innych kierowców, którzy stanowią zagrożenie na drogach. 

(źródło: Facebook / zach.kincaid.33)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News