TzG zrujnował małżeństwo Wiśniewskich? OFICJALNIE: Michał złożył papiery o rozwód

TzG zrujnował małżeństwo Wiśniewskich? OFICJALNIE: Michał złożył papiery o rozwód Źródło: youtube.com/plejada.pl

Żona Wiśniewskiego poinformowała o rozwodzie. Według oficjalnych doniesień, lider Ich Troje, jak też uczestniczka Tańca z Gwiazdami rozwodzą się. Czy show Polsatu zaszkodziło małżeństwu?

Żona Wiśniewskiego potwierdziła najgłośniejszą plotkę w polskim show-biznesie. Pomimo wielokrotnych zapewnień o miłości, Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwodzą się. Wiele wskazuje na to, że liderowi Ich Troje przeszkadzał udział małżonki w Tańcu z Gwiazdami. Celebrytka postanowiła odnieść się do zaskakującego pozwu.

Żona Wiśniewskiego wyznaje: Michał złożył pozew

Dominika Tajner i lider Ich Troje małżeństwem byli przez 7 lat. Tak długi czas trwania związku mógł sugerować fanom artysty, że córka Apoloniusza Tajnera jest idealną wybranką dla piosenkarza, który przez długi czas nie był w stanie odnaleźć się w długich relacjach. Jak się jednak okazuje, nadzieja była przedwczesna, a kolejne małżeństwo Wiśniewskiego prawdopodobnie niedługo się skończy.

Wiadomość jest o tyle szokująca, że jeszcze kilka tygodni temu Dominika Tajner zapewniała, że jej małżeństwu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

– Jedyną rzeczą, którą mogę potwierdzić to fakt, że ostatnio mamy dla siebie bardzo mało czasu. Michał dużo wyjeżdża, koncertuje, a ja intensywnie trenuję do "Tańca z Gwiazdami". Mijamy się w domu, ale to przez sprawy zawodowe, nie prywatne, więc nie dzieje się nic, czym moglibyśmy się przejmować - wyjaśniała żona muzyka.

Jak się jednak okazuje, intensywne treningi kobiety w muzycznym show mogły zaszkodzić małżeństwu, a pretensje Wiśniewskiego względem niej były prawdziwe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 

Dominika Tajner komentuje pozew

Po tym, jak we wtorkowy poranek do mediów dotarła informacja dotycząca rozwodu, Dominika Tajner postanowiła zabrać głos w sprawie i potwierdzić, że jej związek z wokalistą Ich Troje zmierza ku końcowi.

- Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - powiedziała w rozmowie z WP żona Michała Wiśniewskiego.

Początkowo wielu osobom wydawało się, że rozwód wokalisty Ich Troje to tylko medialna plotka. Szczególnie po tym, jak na Facebooku Tajner pojawił się wpis mówiący o rozwodzie, tylko po to, aby błyskawicznie, po kilku sekundach zniknąć.

- Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro - relacjonuje kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mąż Joanny Liszowskiej to MILIONER ze Szwecji! Nie uwierzycie, czym się zajmuję
  2. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
  3. Wiśniewski się rozwodzi? Jego żona opublikowała szokujący wpis
  4. Julia Wieniawa o traumie swojego życia. Nie uwierzycie, kto ją skrzywdził
  5. Radwańska mocno o Żyle w TzG. "Będą iskry lecieć"

źródło: wp.pl

Następny artykuł