Żona Wiśniewskiego ma romans?! Trener wyjaśnia: "Przytulałem Dominikę, całowałem ją po szyi"

Żona Wiśniewskiego ma romans?! Trener wyjaśnia: "Przytulałem Dominikę, całowałem ją po szyi" Źródło: youtube.com/Michał Wiśniewski

Żona Wiśniewskiego od pewnego czasu nie może sobie poradzić z niespodziewanym zawirowaniem, jakie pojawiło się w jej życiu. Powstają liczne spekulacje, dotyczące powodu decyzji znanego muzyka, który postanowił złożyć pozew rozwodowy. Wiele osób podejrzewa, że jej główną przyczyną może być romans Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

Żona Wiśniewskiego nie ma w ostatnich tygodniach łatwego życia. Pomimo wielu godzin spędzonych na intensywnych treningach do "Tańca z Gwiazdami", w dodatku przy wyraźnej dezaprobacie jej męża, nie udało jej się osiągnąć sukcesu. Odpadła w jednym z pierwszych programów. Następnie spadł na nią grad krytyki, spowodowany zazdrością Michała Wiśniewskiego o bliskie relacji żony z nauczycielem tańca. Ledwie udało jej się przekonać opinię publiczną, że małżeństwo ma jak najlepsze relacje i wszelkie oskarżenia są jedynie plotkami, a pojawiła się kolejna informacja, która całkiem zmieniła jej życie.

Kobieta ponownie przeżywa trudne chwile, gdyż część opinii publicznej nie może uwierzyć, że Michał Wiśniewski zażądał od żony rozwodu bez żadnego powodu. Kolejna krytyka posypała się na Dominikę Tajner-Wiśniewską. Związana była z podejrzeniami o romans, jaki miałaby mieć z trenerem personalnym Qczajem.

Żona Wiśniewskiego oskarżana o romans

Rozwód słynnej pary jest tematem numer jeden w prasie poświęconej życiu celebrytów. Największe niezrozumienie wywołuje sam fakt, że lider zespołu Ich Troje tak nagle złożył pozew rozwodowy - ledwie kilkadziesiąt godzin wcześniej nagrywali wspólnie z małżonką transmisję na żywo, w której dementowali wszelkie plotki związane z ich małżeństwem i romansem Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

Po wyprowadzeniu się córki byłego trenera skoczków narciarskich z domu dzielonego z mężem, plotki te znów odżyły za sprawą zdjęć wyciekłych do sieci. Jasno pokazują one ciepłe relacje, jakie łączą żonę Michała Wiśniewskiego oraz Qczaja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Qczaj postanowił wyjaśnić całą sytuację. Trener personalny przyznał, że faktycznie znaleźli się na chwilę blisko fizycznie, jednak nie ma mowy o jakiejkolwiek relacji między nimi.

- Te zdjęcia są wyrwane z kontekstu, bo tak naprawdę w momencie gdy kogoś się obejmuje, kogoś czule się obejmuje... Tak, przytulałem Dominikę. Tak, całowałem ją po szyi. Tak, wypiłem lampkę czerwonego wina. Ja nie mam jakby problemu z tym, że gdy jestem ze swoją przyjaciółką, żeby ją przytulić i żeby ją ukochać. No a to były zdjęcia trochę wyrwane z kontekstu. My jesteśmy z Dominiką cały czas w kontakcie. Miśka do mnie pisze, dzisiaj napisała do nas pokazywałem Paulince. Naprawdę ja tutaj będę stał po jej stronie, bo jest wspaniała kobietą - mówi Qczaj, cytowany przez portal Popularne.

Pomimo zapewnień trenera personalnego, wiele osób uznaje za co najmniej dziwne, że całowanie po szyi jest przejawem okazywania przyjaźni. Rozwód pary celebrytów rodzi coraz więcej pytań, a fani czekają z niecierpliwością aż odniesie się do niego sam Michał Wiśniewski.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną? „Cenię żonatych za dyskrecję”
  2. Maryla Rodowicz: mąż rozstał się z nią przez maila? Byli razem ponad 30 lat
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News