Wiśniewski zrozpaczony. Jego żona zrobiła coś koszmarnego, teraz ma kłopoty

Wiśniewski zrozpaczony. Jego żona zrobiła coś koszmarnego, teraz ma kłopoty

Michał Wiśniewski nie jest obcym na głównych stronach tabloidów, a jego żona nie pozostaje daleko w tyle za mężem pod względem kontrowersji. W ostatnim występie telewizyjnym gwiazda zrobiła coś koszmarnego. Fani są oburzeni i domagają się wyjaśnień.

Mając tak sławnego męża, jak Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska nie lubi być w jego cieniu. Stara się jak najczęściej występować w telewizji. Po udziale w programie "Agent - Gwiazdy" od razu podjęła się kolejnego występu, tym razem w survivalowym show - Madness24. W jednym z odcinków została nagrana, jak obdziera ze skóry królika, następnie wrzuca go na ogień i zjada. Ta drastyczna scena nie spodobała się internautom i obrońcom zwierząt, którzy nie szczędzą na krytyce.

Wiśniewski i jego żona nie wstydzą się faktu że są mięsożercami
"Przez 24 godziny jedyne, co zjedliśmy, to kawałek pieczonego królika... Pomimo początkowych oporów, Dominika Tajner poradziła sobie doskonale". Czytamy w opisie makabrycznych zdjęć na profilu facebookowym programu Madness24. Spowodowało to falę negatywnych reakcji i komentarzy. Żona Michała Wiśniewskiego postanowiła szybko się wytłumaczyć w wywiadzie dla Plejady: "Od razu zaznaczam, że ani nie zabiłam, ani nie patroszyłam tego królika. Martwego królika znalazłam w jaskini, a zadanie polegało na tym, by przygotować go do upieczenia na ognisku. Takie dostałam zadanie, więc je wykonałam. Jestem mięsożercą, nie mam czego ukrywać. Zapewniam jednak, że nie było żadnego patroszenia królika, nie zabiłam go. W tym odcinku na pewno nie było żadnej przemocy". W obronie gwiazdy stanął prowadzący Madness24 - Tomasz Kuczyński. Wyjaśnia, że w programie nie zabijają zwierząt i nie każą tego robić uczestnikom. Twierdzi, że zadaniem Dominiki było odnalezienie wcześniej zakupionego, martwego już królika w zalanych szybach kopalni i oprawienie go. Z jednej strony warto uwierzyć wyjaśnieniom Dominiki Tajner-Wiśniewskiej, w końcu reality show są znane z tego, że wszystko jest wyreżyserowane i nikt nie będzie kazał gwiazdom zabijać zwierząt przed kamerą. Z drugiej strony producenci programu dobrze wiedzieli, jak wzbudzić kontrowersje wstawiając makabryczne zdjęcia na media społecznościowe. Przecież tania prowokacja jeszcze nigdy nie zaszkodziła oglądalności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Co się stało pomiędzy Kaczyńską i Kaczyńskim? Marta wbiła mu nóż w najtrudniejszym momencie
  2. Znana pisarka naubliżała Kaczyńskiemu! Jej słowa przejdą do historii
  3. PiS w furii! Wyciekło ukrywane zdjęcie Pawłowicz z Okrągłego Stołu, wszystko jasne
  4. Porzucone i przerażone. Historia tych dwóch kulek jest niewiarygodna
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News