Żona Wiśniewskiego chciała wbić mu szpilę? Opublikowała wymowny list

Żona Wiśniewskiego chciała wbić mu szpilę? Opublikowała wymowny list Źródło: Screen/youtube/FAKT24.PL

Żona Wiśniewskiego nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio Dominika Tajner opublikowała w mediach społecznościowych krótki i wymowny list. Jej były partner może czuć się bardzo zaskoczony.

Żona Wiśniewskiego nie znika z życia publicznego. O Dominice Tajner znów jest głośno, a wszystko za sprawą rozwodu z Michałem Wiśniewskim, który okazał się dla córki prezesa Polskiego Związku Narciarskiego ogromnym zaskoczeniem. Kobieta nie była przygotowana na tę sytuację i nie ukrywała, że wręczenie papierów rozwodowych było dla niej ogromnym ciosem.

Nie ma wątpliwości, że rozwód Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner będzie jednym z najgłośniejszych wydarzeń w nadchodzącym czasie. Do tej pory żadna ze stron publicznie nie komentowała zaistniałej sytuacji. W sieci pojawił się jedynie emocjonalny wpis na Facebooku, który żona Wiśniewskiego zamieściła i niemal natychmiast skasowała. Natomiast lider zespołu Ich Troje ironicznie nawiązał do sprawy w telewizyjnym show. Jednak ostatnio pojawił się w mediach wymowny komentarz jednej ze stron.

Żona Wiśniewskiego opublikowała wymowny list

Kolejny rozwód Michała Wiśniewskiego odbędzie się już wkrótce. Internauci spodziewali się, że konflikt między małżonkami będzie miał publiczny charakter. Ku zdziwieniu wielu osób, celebryci są bardzo oszczędni w słowach. Ostatnio żona Wiśniewskiego postanowiła zabrać głos w sprawie rozwodu z gwiazdorem.

Na Instagramie Dominiki Tajner pojawiło się tajemnicze zdjęcie. Przedstawia ono bardzo krótki, odręcznie napisany list. Jego treść nawiązuje do aktualnej sytuacji, chociaż nic nie zostało powiedziane wprost. Michał Wiśniewski z pewnością nie będzie zachwycony tym, co Dominika Tajner zamieściła w ramach swojego Instastory.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krótko i na temat. Dominika Tajner wbija szpilę mężowi?

List, który żona Wiśniewskiego zamieściła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, jest bardzo krótki i wymowny:

- Ludzie, którzy otwarcie pokazują swoje uczucia ani nie są głupi, ani naiwni. Wręcz przeciwnie, są tak silni, że nie potrzebują masek – czytamy na małej kartce.

Zdaniem wielu osób była uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami chce w ten sposób wbić szpilę Michałowi Wiśniewskiemu, który zrezygnował z ratowania małżeństwa i wybrał najwygodniejszą drogę, którą jest rozwód. Żona Wiśniewskiego chciała również pokazać byłemu partnerowi, że - mimo wyrządzonej przez niego krzywdy - nadal czuje się silną i wartościową kobietą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News