Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku Źródło: screen/YouTube/Polsat

Żona Wiśniewskiego przechodzi trudne chwile w związku z rozwodem, którego zupełnie się nie spodziewała. Była partnerka lidera Ich Troje nie zamierza jednak popadać w depresję. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali ją w knajpie. Obejmował ją przystojny mężczyzna.

Żona Wiśniewskiego nie spodziewała się, że może spotkać ją tak wiele przykrych sytuacji na raz. Widmo rozwodu jest powodem do depresji dla niejednej kobiety. Jednak Dominika Tajner-Wiśniewska nie zamierza popadać w apatię i przygnębienie. W trudnych momentach córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego może liczyć na wsparcie przyjaciół.

Tak było również tym razem. Żona Wiśniewskiego nie zamknęła się w czterech ścianach swojego domu, ale wybrała się na miłe towarzyskie spotkanie. Wraz z nią do przytulnej knajpy udała się Justyna Żyła, która rozumie Dominikę jak nikt inny. Sama musiała zmierzyć się z trudnym doświadczeniem rozwodu z popularnym skoczkiem narciarskim i doskonale wie, co to oznacza dla kobiety. Jednak w grupie przyjaciół były nie tylko panie.

Żona Wiśniewskiego przyłapana w knajpie. Nie zamierza załamywać się po staracie męża

W gronie przyjaciół był również słynny trener Daniel "Quczaj" Kuczaj. To właśnie on po ostatnim odcinku programu "Taniec z Gwiazdami" okazał się prawdziwym dżentelmenem i zabrał Dominikę Tajner i Justynę Żyłę na odprężającą kolację i drinka. Wszystko odbyło się w modnej knajpie w Warszawie. Panie były wyraźnie zadowolone z atrakcji, jaką zafundował im mężczyzna.

Znany trener personalny najwyraźniej poczuł się w obowiązku, aby w szczególny sposób zaopiekować się skrzywdzoną przez los Dominiką Tajner. Żona Wiśniewskiego poniosła klęskę w życiu prywatnym. Czarę goryczy przepełniła porażka w tanecznym show telewizji Polsat. Na parkiecie Dominika czuła się piękną i zmysłową kobietą. Niestety, nie miała szans kontynuować swojej przygody z programem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dominika Tajner w objęciach przystojnego trenera. 

Daniel Kuczaj czule zaopiekował się Dominiką Tajner-Wiśniewską. Trener znany z programu "Dzień dobry TVN" stanął na wysokości zadania. To właśnie dzięki niemu żona Wiśniewskiego przez cały wieczór się uśmiechała i nie było po niej widać, że przechodzi trudne chwile. Celebryci najwyraźniej przypadli sobie do gustu i doskonale czuli się w swoim towarzystwie.

Na uśmiechach się jednak nie skończyło. Popularny trener delikatnie przytulał się do Dominiki, co widać na zdjęciach uchwyconych przez paparazzi. Ponadto głaskał ją po szyi i czule trzymał za rękę. Doskonała zabawa trwała aż do 3 w nocy. Następnie uczestnicy imprezy opuścili knajpę i postanowili spędzić czas z dala od tłumów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Beata Szydło spali się ze wstydu. Wyciekło zdjęcie z Kaczyńskim
  4. Biedroń przypomniał zapomniane słowa Kory. Teraz nabrały całkiem nowego znaczenia
  5. 65 tys. kobiet nie dostanie trzynastej emerytury! PiS głośno o tym nie mówi

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News