Żona Wiśniewskiego mocno o jego nowym związku. Aż nam odebrało mowę

Żona Wiśniewskiego mocno o jego nowym związku. Aż nam odebrało mowę Źródło: youtube/jastrzabpost/

Żona Wiśniewskiego od samego początku nie kryje informacji o rozwodzie i jako jedyna otwarcie o nim mówi. Mimo jej śmiałości w dzieleniu się życiem prywatnym, nie odniosła się jeszcze do ostatnich doniesień dotyczących kochanki Michała. Dopiero niedawno Dominika postanowiła przerwać milczenie i oficjalnie zabrała głos.

Żona Wiśniewskiego długo milczała, mimo że świat show-biznesu aż huczał od kolejnych informacji w kwestii gwiazdora i jego nowej partnerki. Wszyscy z niecierpliwieniem czekali na moment, w którym przyszła rozwódka odniesie się do całej sprawy, jednak nie nastąpiło to tak szybko, jak się spodziewano. Dopiero niedawno celebrytka powiedziała, co myśli o kochance męża. Jej słowa są naprawdę szokujące.  

Żona Wiśniewskiego o nowym związku gwiazdora. Aż odbiera mowę 

Jakiś czas temu Dominika Tajner udzieliła kolejnego wywiadu, podczas którego nie mogło zabraknąć tematu rozwodu i przede wszystkim nowego związku lidera Ich Troje. Już od kilku tygodni tabloidy rozpisują się o kochance Michała Wiśniewskiego, którą poznał za pośrednictwem popularnego portalu randkowego, w głównej mierze kojarzącego się z jednorazowymi przygodami.

Wszystko wskazuje na to, że ich relacja zdecydowanie do takich nie należy, bowiem niejaka Paulina, wraz z czwórką swoich pociech, wprowadziła się do posiadłości gwiazdora. Teraz Dominika postanowiła odnieść się do "kolejnej poważnej" relacji wokalisty, co zrobiła w niezwykle zaskakujący sposób. Okazuje się, że Tajner zupełnie nie przejmuje się zaistniałą sytuacją. 

- Michał ma już kobietę, która chyba właśnie wprowadza się do Magdalenki. I dziwne, ale wcale mnie to nie rusza - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dominika Tajner jest szczęśliwa? 

Podczas tego samego wywiadu, Dominika zdradziła również, że teraz żyje jej się zdecydowanie lepiej. Jej słowa wskazują na to, że choć małżeństwo z Michałem wydawało się idealne, w ostatnich latach zupełnie takie nie było. Aż trudno uwierzyć w to, co przyznała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- Zmieniłam priorytety i czuję, że idę w dobrym kierunku. Zdecydowanie żyje mi się teraz lepiej niż przez ostatnie trzy lata naszego małżeństwa - wyznała celebrytka. 

 

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"   

Źródło: jastrzabpost 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu