Sławomir Zapała jest jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Jego ostatni teledysk, w którym wystąpiła jego żona stał się prawdziwym hitem. Ukochana gwiazdora pokazała w nim bardzo dużo. Wystarczająco, żeby rozpalić fanów.

Wczoraj Sławomir opublikował na swoim kanale na YouTube najnowszy teledysk do piosenki „Ty mała znów zarosłaś”. Klip z miejsca stał się hitem i w ciągu zaledwie jednego dnia obejrzało go blisko 1,5 miliona ludzi.

Sławomir Zapała i jego ponętna żona w najnowszym teledysku

Największą uwagę w najnowszym wideo słynnego piosenkarza przykuła jednak jego żona, która pojawia się w większości jego produkcji. Tym razem 34-letnia Magdalena Kajrowicz zaprezentowała się wyjątkowo kusząco.

Żona Sławomira wystąpiła w bardzo króciutkich szortach i bluzce, która odsłaniała brzuch i mocno opinała jej piersi. Żona Sławomira zaprezentowała swoje wdzięki w pełnej okazałości i zachwyciła fanów.

Widzowie są zdania, że 34-wygląda znakomicie i gratulują piosenkarzowi drugiej połówki. Zachwycają się jej urodą i wyjątkowo kobiecymi krągłościami.

– Takie piersi to skarb, gratulacje stary! – napisał jeden z internautów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia Sławomir w TVP? GIGANTYCZNA kwota
  2. Żona Sławomira wyjaśniła aferę z autem. Można się zdziwić
  3. Sławomir okłamał fanów! Teraz chcą go rozszarpać

Czy jesteś fanem Sławomira?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]


Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/