Żona Pyrkosza wściekła na producentów "M jak miłość". Jak mogli to zrobić?!

Żona Pyrkosza wściekła na producentów "M jak miłość". Jak mogli to zrobić?! Źródło: screen VOD TVP

Witold Pyrkosz odszedł prawie rok temu. Scenarzyści "M jak miłość" mieli zagwozdkę, jak pożegnać słynnego Lucjana Mostowiaka w serialu. Teresa Lipowska, która w telenoweli grała serialową żonę Lucjana, była wściekła na nich za to, co chcieli zrobić po jego śmierci.

Przez prawie 17 lat Witold Pyrkosz wcielał się w rolę Lucjana Mostowiaka w oglądanym przez miliony Polaków serialu "M jak miłość". Jego śmierć była ogromnym ciosem dla wszystkich: najbliższych, współpracowników i widzów.

Witold Pyrkosz zmarł rok temu, teraz wychodzi na jaw

Tabloid Fakt i portal jastrzabpost poinformowali o słowach przyjaciela Teresy Lipowskiej. Aktorka była wściekła na scenarzystów serialu za to, co chcieli zrobić po śmierci jej serialowego męża. W serialu Lucek był miłością jej życia, jedynym, najważniejszym mężczyzną. Tymczasem scenarzyści wymyślili, że niedługo po jego śmierci Basia pozna kogoś, kto totalnie zawróci jej w głowie. To bardzo nie spodobało się Teresie Lipowskiej. - Pani Teresa dowiedziała się, że po odcinkach wypełnionych żałobą po Lucjanie w życiu Barbary pojawi się adorator. Jej się to nie mieści w głowie, że ktoś mógłby zastąpić Witolda Pyrkosza i dała temu wyraz. Rozumie, że Basia nie może wiecznie płakać, ale chce żeby jej serce było do końca oddane Lucjanowi - powiedział informator Faktu.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Matka gwiazdy M jak Miłość ujawnia: Za dużo imprezowała
  2. Bijatyka na ulicy! Legendarna aktorka M jak Miłość wpadła w szał, urządziła zwyrodnialcom piekło
  3. Po stracie Pyrkosza nie chce dalej żyć. Gwiazda „M jak miłość” zaplanowała swoją śmierć
Źródło: Fakt / jastrzabpost.pl Następny artykuł