Żona Piotra Kijanki przerywa milczenie. Wstrząsająca słowa

Żona Piotra Kijanki przerywa milczenie. Wstrząsająca słowa

Żona Piotra Kijanki jest bez wątpienia osobą, która najbardziej przeżyła śmierć poszukiwanego przez cały kraj mężczyzny. Kobieta ostatecznie zdecydowała się zabrać głos w tragicznej sprawie.

Kiedy policja oficjalnie poinformowała, że wyłowione z Wisły ciało to Piotr Kijanka, wiele osób pogrążyło się w żałobie. Mieszkaniec Krakowa stał się bowiem bardzo szybko głównym tematem publicznej dyskusji, a w dramatyczne poszukiwania włączyły się tysiące Polaków.

Żona Piotra Kijanki zabiera głos

Najbardziej jego śmierć przeżyła jednak żona. Kobieta zdecydowała się jednak podziękować na Facebooku wszystkim, którzy próbowali jej pomóc, co zrobiła jednak w naprawdę wstrząsający, zasmucający sposób. - Mam totalną pustkę... w sercu, jak i w głowie. Nie potrafię napisać nic prócz zwykłego dziękuję. Dziękuję wszystkim za pomoc w poszukiwaniach! Dziękuję za oklejanie razem ze mną miast! Dziękuję za wiarę i dobre słowo! Dziękuję za to, że jesteście i byliście! Dziękuję w imieniu swoim, Piotra i całej rodziny. Dziękuję! - napisała Agnieszka Kijanka w grupie "Poszukujemy Piotra Kijanki".

Reakcja Polaków

Podziękowania ucieszyły wielu internautów, jednak przede wszystkim głęboko współczują oni żonie mężczyzny. Tragiczny ton jej wypowiedzi bardzo ich zmartwił, jednak dobrze rozumieją stan, w którym obecnie się znajduje i po raz kolejny oferują swoją pomoc.
  1. ZOBACZ TAKŻE: Szokujące doniesienia. Popek na skraju śmierci, ledwo go uratowali
  2. ZOBACZ TAKŻE: Przybylska wiedziała, że umiera. Miała ostatnią prośbę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News