Żona piłkarza DZIEŃ W DZIEŃ piła alkohol w ciąży. Została znienawidzona (zdjęcia)

Żona piłkarza DZIEŃ W DZIEŃ piła alkohol w ciąży. Została znienawidzona (zdjęcia) Źródło: źródło: instagram.com/callmelolita

Jovana Djordjevic swoją sławę i rozgłos zawdzięcza małżeństwu z piłkarzem Filipem Djordjevicem. O Chorwatce usłyszeć można było już wcześniej, zwłaszcza w świecie mody, bowiem pracuje jako modelka. Niedawno usłyszał jednak o niej cały świat. Wszystko przez zdecydowany brak rozsądku.

Kobieta lubuje się w publikowaniu w internecie kolejnych zdjęć przedstawiających jej wystawne i bogate życie.  Komentatorzy z całego świata zalali ostatnio Jovanę hejtem za jej lekkomyślność. Chorwatka jeszcze kilka tygodni temu była bowiem w ciąży. Dziecko bogatej pary nie mogło narzekać na złą opiekę i traktowanie. Problematyczne było natomiast zachowanie modelki. Przyszła matka pozwalała sobie na picie wina codziennie w trakcie noszenia ciąży.

Żeby tego było mało, chorwacka celebrytka wcale się z tym nie kryła. Do sieci trafiały kolejne zdjęcia, na których ciężarna Djordjevic wychyla kolejne lampki wina. Powszechnie wiadomo, że alkohol w ciąży jest bardzo szkodliwy dla rozwijającego się płodu. Niektórzy lekarze dopuszczają go, ale w ilościach wręcz znikomych - maksymalnie dwie lampki wina na tydzień. Djordjevic znacznie przekroczyła tę normę wykazując się rażącą bezmyślnością.

Po fali krytyki Djordjevic usunęła większość zdjęć, na których widać było jak pije wino w ciąży. Kobieta zaraz po porodzie nie omieszkała jednak podzielić się zdjęciem z urodzoną córką. W podpisie poinformowała, że dziecku nic nie jest. To urodziło się zdrowe i na szczęście bez powikłań po alkoholu, jaki jej matka spożywała.

 - Moja córka jest idealna. Alkohol jej w ogóle nie zaszkodził. Taka ilości wina po prostu nie ma wpływu na ciążę - oświadczyła modelka.

źródło: instagram.com/callmelolita źródło: instagram.com/callmelolita źródło: instagram.com/callmelolita źródło: instagram.com/callmelolita źródło: instagram.com/callmelolita źródło: instagram.com/callmelolita pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News