A jednak, nawet tak pozytywna postać jak działający charytatywnie od ponad dwudziestu lat Jurek Owsiak, ma swoje wady. Jego żona zdradziła szokujące szczegóły.

Fanom wydawać by się mogło, że ktoś taki jak Jurek Owsiak jest postacią kryształową. Okazuje się jednak, że nikt taki nie jest.

ZOBACZ TAKŻE: Jest ZLECENIE na Owsiaka! Szef WOŚP roztrzęsiony ujawnia

Żona Owsiaka mówi jak jest

Jego żona nie wytrzymała i zdradziła szokujące szczegóły ich związku. Jak sama mówi: „potrafi być okropny, jak każdy facet. Nie zawsze mamy to samo zdanie”.

Jasno wynika więc z tego fakt, że Jurek Owsiak i jego żona nie są parą wolną od konfliktów. Ona sama przyznaję, że „różnie to z nim bywa”.

ZOBACZ TAKŻE: ŻENADA! TVP znalazło nowy sposób na niepokazywanie serduszek WOŚP

Dwie mocne osobowości

Pani Lidia Niedźwiecka-Owsiak też jest bardzo mocną osobowością. Jak mówią najbliżsi współpracownicy pary to Jurek Owsiak jest sercem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale Lidia Niedźwiecka-Owsiak jest jej mózgiem.

Kobieta co prawda jest bardziej wycofana, a to jej mąż spija medialną śmietankę, mimo, że zaangażowani w WOŚP są niemal w tym samym stopniu.

ZOBACZ TAKŻE: HIT na WOŚP! Krupa odda się na cały dzień

Wypowiedź Lidii Niedźwieckiej-Owsiak o mężu jest jedną z nielicznych dostępnych. Kobieta niezwykle rzadko zabiera głos w mediach.

Źródło: natemat.pl

Za ile Karolak sprzedał gitarę? Nie zgadniesz! 13 najdziwaczniejszych aukcji WOŚP


Dzieje się! Szczury rozminowują kraj!

...

Zobacz również