Tylko najbliżsi wiedzieli, czym zajmuje się żona Łukasza Szumowskiego. Media dotarły do nieznanych faktów

Tylko najbliżsi wiedzieli, czym zajmuje się żona Łukasza Szumowskiego. Media dotarły do nieznanych faktów Źródło: Andrzej Iwanczuk/REPORTER/ EAST NEWS

Żona Łukasza Szumowskiego skrywa wiele zaskakujących faktów, o których minister zdrowia nie chciał nikogo informować. Teraz okazuje się, że dziennikarze poznali prawdę na temat Anny Szumowskiej. Chyba nikt się tego nie spodziewał.

Żona Łukasza Szumowskiego znalazła się w kręgu zainteresowania medialnego, tak samo, jak jej mąż. Okazuje się, że wiele faktów dotyczących Anny Szumowskiej miało nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Dziennikarze dotarli jednak do prawdy, która właśnie wyszła na jaw. Wiele osób będzie zaskoczonych, gdy dowie się prawdy. 

Żona Łukasza Szumowskiego - kim jest i czym się zajmuje?

Łukasz Szumowski stał się w ostatnich miesiącach jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w kraju. To właśnie minister zdrowia informuje Polaków o tym, jak wygląda sytuacja związana z pandemią koronawirusa. Nic dziwnego, że popularność Szumowskiego przełożyła się na to, że Polacy zainteresowali się jego żoną. 

Żona Łukasza Szumowskiego, Anna, jest znaną bizneswoman, która wyśmienicie radzi sobie w swojej pracy. Okazuje się nawet, że ma udziały w inwestycjach na wartość kilku milionów złotych, ale to nie wszystko. Anna Szumowska jest przede wszystkim lekarzem, specjalizującym się w anestezjologii, a na co dzień pracuje w prywatnej przychodni. Łukasz Szumowski wypowiadał się nawet na temat zarobków żony. - Przeszła z etatu, gdzie zarabiała cztery tysiące, na kontrakt, gdzie zarabia teraz około sześciu tysięcy - powiedział w rozmowie z RMF FM. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Żona Łukasza Szumowskiego i działalność OncoArendi

Teraz jednak wyszło na jaw, że żona Łukasza Szumowskiego jest także inwestorką biotechnologicznej firmy OncoArendi. Jej udziały w firmie szacowane są na około 12 milionów złotych. Co więcej, Szumowska rozpoczęła działalność związaną z biznesem w tym samym roku, kiedy jej mąż został wiceministrem nauki i szkolnictwa wyższego. 

Dzisiaj grzeje: 1.Badania potwierdziły rzecz, której najbardziej obawiali się lekarze. Chodzi o COVID-19
2. Znika kolejne obostrzenie, wielu Polaków będzie zachwyconych. Minister Zdrowia podał ważną datę

Firma OncoArendi z każdym rokiem podnosi swoje zyski w zaskakującym tempie. W 2018 roku Anna Szumowska i brat ministra zdrowia założyli kolejną firmę.

- Powołują spółkę SI Assets z kapitałem 5 tys. zł, która staje się jedynym właścicielem Szumowski Investments oraz jeszcze jednej, nowej spółki SIA Management. 7 listopada 2018 r. kapitał spółki SI Assets podniesiony zostaje do ponad 40 mln zł. Anna Szumowska ma w nim udziały warte nieco ponad 12 mln zł - przekazał Fakt. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odmówił pomocy kobiecie na wózku. "Ja się nie tykam, jest epidemia"
  2. Kiedyś swoimi występami porywał tłumy. Teraz zaginął bez śladu na oczach małego syna, policja jest bezradna
  3. Nieprawdopodobne informacje o wnuku Magdy Gessler. Syn restauratorki zdradził rodzinną tajemnicę
  4. Daniel Olbrychski zabrał syna na spotkanie z Janem Pawłem II. Wkrótce stała się niebywała rzecz
  5. Dramatyczne poszukiwania dwóch młodych mężczyzn na Zalewie Szczecińskim. Służby pracują już drugi dzień
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News