Anna Lewandowska, żona jednego z najbardziej znanych polskich piłkarzy, stała się ostatnio celem ostrej krytyki ze strony internautów. Wszystko przez akcję charytatywną, w której wzięła udział. 

Anna Lewandowska, prywatnie żona Roberta Lewandowskiego a zawodowo zawodniczka  karate KK Pruszków stała się ostatnio celem ostrej krytyki internautów. Wszystko przez akcje charytatywną w jakiej wzięła udział.

Lewandowska na jednym z portali społecznościowych zaapelowała do swoich fanów o pomoc finansową dla swojej bliskiej koleżanki, Beaty Maciejewskiej – również karateczki – która od dziewięciu lat walczy z groźnym nowotworem, glejakiem anaplastycznym o złośliwości III stopnia. Ostatnio guz zaczął się rozwijać i jedynym ratunkiem jest operacja za granicą.

lewandowska

Zamiast oczekiwanej przez sportsmenkę pomocy, pod postem który zamieściła pojawiły się głosy ostrej krytyki. Internauci i internautki zarzucili Lewandowskiej fałszywość i skąpstwo. Jak przekonują, żona jednego z najlepszych piłkarzy na świecie z pewnością nie cierpi biedy więc sama mogłaby pomóc swojej bliskiej koleżance.

lew1 lew2

Żona polskiej gwiazdy piłki nożnej nie pozostawiła takich komentarzy bez odpowiedzi.

lew3

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh

...

Zobacz również