Żona Lecha Wałęsy
TRICOLORS/East News
Monika Majko - 4 Września 2020

Syn Wałęsy wszystko potwierdził. Mało kto się spodziewał, piorunująca wiadomość

Żona Lecha Wałęsy podjęła niespodziewaną decyzję, jej syn potwierdził wszystko. Wiele osób liczyło na to od dawna. Danuta Wałęsa od lat stała w cieniu swojego męża, teraz zdecydowała się na krok do przodu. Były prezydent będzie wściekły.

Żona Lecha Wałęsy przez wiele lat stała w cieniu sukcesów swojego męża, teraz kobieta zdecydowała się na odważny krok. O wszystkim poinformował jej syn, Jarosław Wałęsa. Wiele osób na to liczyło, Lech Wałęsa będzie bardzo niezadowolony.

Żona Lecha Wałęsy podjęła ważną decyzję

Danuta Wałęsa długo pozostawała w cieniu sukcesów swojego słynnego męża. To ona zajmowała się dziećmi, podczas gdy on triumfował na polskiej scenie politycznej. Żona byłego prezydenta nie tylko wspierała go w domu, ale również aktywnie uczestniczyła w prezydenturze swojego męża. Angażowała się w działalność kulturalną oraz charytatywną, została honorowym prezesem gdańskiej Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury, a 10 grudnia 1983 w imieniu swojego męża odebrała Pokojową Nagrodę Nobla.

Beata Tyszkiewicz unika mediówBardzo smutna wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Jej córka wszystko potwierdziłaCzytaj dalej

Żona Lecha Wałęsy kilka lat temu zdecydowała się wydać swoją autobiografię, a książka od razu stała się bestsellerem. Okazało się, że Polaków bardzo interesuje prywatne życie Wałęsów. W kilka miesięcy po premierze "Marzeń i tajemnic", książka osiągnęła sprzedaż na poziomie ponad 300 tysięcy egzemplarzy. Jak przekazał portal jastrzabpost.pl, była pierwsza dama mogła zarobić na niej aż 2 miliony złotych. Ku radości czytelników, syn Danuty Wałęsy właśnie potwierdził, że jego mama pracuje nad swoją drugą książką.

– Odzew po pierwszej edycji był tak ogromny, tyle listów mama otrzymała, tyle razy kobiety mówiły, że to jest ich historia… Mama ciężko pracuje nad książką, może właśnie nad takim dialogiem z czytelniczkami – powiedział Jarosław Wałęsa w programie "Express Biedrzyckiej".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psychotest, wybierz kotaWybierz kota, odpowiedź odkrywa twoją prawdziwą osobowość. Najprostszy i najszybszy psychotestCzytaj dalej

Żona Lecha Wałęsy pracuje nad kolejną książką

Choć Jarosław Wałęsa bardzo wspiera mamę i jej pracę nad kolejną publikacją, z powstawania książki nie jest zadowolony jego słynny tata. Były prezydent niejednokrotnie podkreślał, że w swojej pierwszej książce Danuta Wałęsa ujawniła za dużo z ich prywatnego życia.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

- Ona otworzyła wszystkim Polkom oczy na to, jak wiele od nich zależy. Jak bardzo wdzięczni powinniśmy być naszym matkom i żonom za to, ile nam facetom, dają siły. Moja mama to bardzo silna kobieta, która umożliwiła ojcu, żeby mógł zostawić rodzinę dla polityki. To właśnie ten tandem pozwolił mu na to, żeby w latach 80. być tak skutecznym politykiem. To wszystko dzięki temu, że miał za żonę tak silną kobietę - powiedział o swojej mamie Jarosław Wałęsa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kuchenne rewolucje przekroczyły granice? Gessler rzucała jedzeniem, padły obraźliwe słowa
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Cała Polska w czerwonej strefie? GIS wydał najgorszy możliwy komunikat

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News