Żona przez lata obrażała męża, nazywała go bezużytecznym. W końcu nie wytrzymał, złapał za ciężki łom

Żona przez lata obrażała męża, nazywała go bezużytecznym. W końcu nie wytrzymał, złapał za ciężki łom Źródło: screen/dailymail/

Żona przez lata poniżała swojego męża, który cierpliwie to znosił. Gdy jednak jego emocje osiągnęły apogeum, nie wytrzymał i sięgnął po łom. Kilka sekund później rozegrały się sceny rodem z horroru.

Żona nie szczędziła słów, regularnie obrażając wieloletniego partnera. Znęcała się nad nim psychicznie, a ponieważ nie widziała reakcji z jego strony, nie zamierzała przestawać. Nie podejrzewała, że pewnego dnia w mężczyźnie coś pęknie i postanowi położyć kres poniżaniu. A już na pewno nikt się nie spodziewał, że zachowa się w tak brutalny sposób. 

Żona przez lata obrażała męża

50-letni David Pomphret i 49-letnia Ann Marie byli małżeństwem już od wielu lat. Czas mijał, a oni wciąż zdawali się tworzyć idealny związek, jednak jak się później okazało, do czasu. Kobieta zachorowała na nowotwór oraz była w spektrum autyzmu, co znacząco wpłynęło na jej zachowanie. 49-latka w jednej chwili była szczęśliwa i miła dla wszystkich, by już po kilku minutach zupełnie nie panować nad emocjami i słowami, jakie wypowiadała, czego nieraz doświadczał jej mąż

Ann przez lata go krytykowała, nazywając m.in. bezużytecznym. Mężczyzna, który uchodził za spokojnego i bezkonfliktowego, nie reagował i cierpliwie znosił obelgi żony. Dopiero po wielu latach coś w nim pękło i pewnego dnia, gdy usłyszał od niej kolejne obraźliwe słowa, nie wytrzymał i chwycił za ciężki łom. 

Sceny jak z horroru 

David rzucił się na 49-latkę i bez opamiętania okładał ją narzędziem, wymierzając uderzenia na oślep. Mężczyzna szarpał kobietę i mimo jej błagań, nie zamierzał okazać litości. Gdy Ann straciła przytomność, zadzwonił na policję i poinformował, że znalazł swoją żonę leżącą w kałuży krwi. Przybyli na miejsce funkcjonariusze stwierdzili zgon i od razu wszczęli śledztwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że 49-latka zmarła na skutek licznych obrażeń ciała, co doprowadziło do wykrwawienia. Ustalono, że sprawca zadał jej ponad 30 ciosów łomem, a ślady znajdowały się niemalże w każdym miejscu. Śledczy szybko ustalili wstępną teorię, jakoby to jej mąż był winny zdarzenia. Szybko go zatrzymano i niedługo później postawiono przed sądem.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Choć początkowo David wszystkiemu zaprzeczał, ostatecznie postanowił przyznać się do winy. Wyznał jednak, że nie było to umyślne spowodowanie śmierci. Zdaniem prokuratury, 50-latek stracił panowanie nad sobą i dlatego sięgnął po łom i skatował żonę. Choć ostateczna decyzja sądu jeszcze nie zapadła, nie ulega wątpliwościom, że mężczyzna poniesie konsekwencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło: daily mail

Następny artykuł