Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany Źródło: .

Żona polskiego gangstera postanowiła wyjawić swoją wielką tajemnicę. Ma ona związek z tragicznie zmarłym producentem filmowym, Piotrem Woźniak-Starakiem. Królowa polskiej mafii twierdzi, że miał on wobec niej pewne poważne zamiary.

Była żona mafijnego bossa podzieliła się publicznie pewnym sekretem, który z pewnością może zaskoczyć wiele osób. Chodzi o jej powiązania z tragicznie zmarłym producentem filmowym, Piotrem Woźniak-Starakiem. Kobieta utrzymuje, że miał on wobec niej poważne plany. Wcześniej nikt nic o tym nie słyszał.

Była żona "Słowika" wyjawia tajemnicę 

Była żona słynnego gangstera "Słowika", Monika Banasiak, zdobyła się na szokujące wyznanie. Jak się okazuje, była ona w przyjacielskich relacjach z Piotrem Woźniak-Starakiem, który kilka miesięcy temu zginął tragicznie w wypadku motorówki. 

Królowa polskiej mafii, która po pobycie w areszcie śledczym całkowicie zmieniła swoje życie, twierdzi, że producent filmowy był bardzo zainspirowany jej historią. Chciał rzekomo wykorzystać pochodzące z niej motywy w celach artystycznych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Plany producenta 

Monika Banasiak spędziła dwa lata i sześć miesięcy w areszcie śledczym. Obecnie nazywana jest królową polskiej mafii, właśnie przez swoją przestępczą przeszłość. Kobieta podczas szczerej rozmowy z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską wyznała, że przyjaźniła się z Piotrem Woźniak-Starakiem. Podobno celebryta chciał również nakręcić film inspirowany jej życiem. 

- To miał być thriller inspirowany moim życiem. Miałam być na planie i wszystko konsultować. Wiem, że Piotrek zrobiłby wspaniałe kino. Dużo lepsze niż Vega - stwierdziła Banasiak. 

Przyznała, że ma ogromny żal do Patryka Vegi za to, że zrobił wiele filmów, które według niej korzystają z książek, które żona "Słowika" napisała. Sądzi, że postać Spuchniętej Anki, występująca w filmie "Kobiety mafii", jest karykaturą jej osoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Jacek Rozenek przeszedł drugi udar. Lekarze nie mieli dla niego dobrych wieści

Podczas rozmowy naturalnie padło pytanie o to, czy producent wyjawił, kto miałby wcielić się w rolę Moniki Banasiak w tej produkcji. Okazało się, że Piotr Woźniak-Starak miał pewne pomysły, ale wszystko było na tak wstępnym etapie, że nie zdołał się nimi podzielić. Połączenie talentu artysty z nietuzinkową historią, mogłoby dać wyjątkowe rezultaty. Niestety nigdy nie dowiemy się, jak dokładnie wyglądały plany Woźniak-Staraka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Wlał do ucha kilka kropel wody utlenionej. Rano nikt nie mógł uwierzyć, co się z nim stało
  3. Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona
  4. Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali wcale nie było im już do śmiechu
  5. To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł