żona zdrada
Unsplash Nik Shuliahin
Joanna Szwalikowska - 29 Września 2020

Michał chciał udowodnić żonie zdradę. Gdy zaprzeczyła, zrobił niebywałą rzecz, nie mogła się spodziewać

Michał był pewien, że jego żona go zdradza. Kiedy ta nie chciała się przyznać, postanowił zrobić coś, co sprawi, że znajdzie na nią twardy dowód. Czegoś takiego z pewnością się nie spodziewała. Mężczyzna zdradził cały swój plan podczas rozmowy z Wirtualną Polską.

Kiedy Michał doskonale wiedział, że żona go zdradza, a mimo to nie był w stanie jej tego udowodnić, postanowił zrobić coś, czego zupełnie się nie spodziewała. Przy okazji swoich działań, udało mu się jednak odkryć o wiele więcej, niż zakładał.

Daniel Martyniuk była synowa paczkaNiewiarygodne, co synowa Martyniuków wysłała im kurierem. Gdy zajrzeli do środka, zaniemówiliCzytaj dalej

Żona go zdradzała, dlatego postanowił posunąć się do radykalnych kroków

35-letni Michał z Tomaszowa Lubelskiego opowiedział swoją historię w rozmowie z Wirtualną Polską. Mężczyzna doskonale wiedział, że żona go zdradza, o czym też jej powiedział. Poprosił również o wyjaśnienia, jednak żona nie chciała się przyznać. Zależało mu na zdobyciu twardych dowodów, dlatego posunął się do radykalnych działań i wynajął detektywa. Nie spodziewał się jednak, że uda się odkryć tak wiele.

- Nasze firmy były powiązane, mieszkamy w małej miejscowości, więc miałem kontakt z jej współpracownikami. Zostałem poinformowany o tym, co się tam dzieje. Wynająłem detektywa, we współpracy z nim pozyskałem zdjęcia i nagrania swojej żony, które potwierdziły zdradę. Ja mówiłem, gdzie żona będzie, o której godzinie, on zajmował się resztą - wyjaśniał w rozmowie z Wirtualną Polską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Mężczyzna przyznał, że gdyby żona przyznał się do zdrady, cała akcja z detektywem nie byłaby konieczna, nie miał jednak innego wyboru. Przy okazji swojego śledztwa Michałowi udało się odkryć, że podobny sposób działania oprócz jego żony, miało również kilka jej koleżanek. Spotykały się one z kochankami przed poranną zmianą.

- Moja była małżonka była na tyle zdesperowana, że wstawała o 3 nad ranem, twierdząc, że jedzie do pracy. Oczywiście kierowała się bezpośrednio do swojego przyjaciela do domu. Wynajęty przeze mnie detektyw czekał już przed wejściem do bloku i ją nagrywał - opowiadał Michał.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wybitny polski aktor. Polacy pogrążeni w żałobie

2. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Joanna. Cały kraj płacze „Jeszcze niedawno rozmawialiśmy Joasiu…”

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana przez Polaków aktorka. Rodzina przekazała tragiczne wieści

Praktyka w postaci nagrywania innych osób i zakładania podsłuchów jest coraz popularniejsza. Detektywi nie mają jednak prawa, by to zrobić. By nie narazić się na odpowiedzialność karną i móc posłużyć się nagraniem w sądzie, muszą być to rozmowy, w których uczestniczymy osobiście. Zazwyczaj nośniki podkładane są w samochodzie, ponieważ tam często rozmawia się przez zestaw głośnomówiący.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na gorącym uczynku. Musiał się tłumaczyć, zdjęcia mówią wszystko
  2. Adam Małysz pokazał się z żoną. To niewiarygodne, jak się zmieniła, aż trudno rozpoznać (FOTO)
  3. Małgorzata Rozenek odsłoniła pośladki. Fani zaniemówili, w końcu przesadziła?
  4. Miał poważne problemy ze snem. Zostawił na noc włączoną kamerę, gdy zobaczył nagranie, zaniemówił
  5. Porażające informacje obiegły Polskę. Nie żyje Józef Górka, wielka strata
  6. Polka natrafiła na grzyby warte 2 000 zł/kg. Są w polskich lasach

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News