Grzegorz Markowski ukrywa żonę przed mediami. Wiemy, kim jest kobieta, która skradła jego serce

Grzegorz Markowski ukrywa żonę przed mediami. Wiemy, kim jest kobieta, która skradła jego serce Źródło: pikio

Żona Markowskiego jest bardzo tajemniczą postacią polskiego show-biznesu. Rzadko mamy możliwość zobaczyć parę pozującą wspólnie na ściankach. Teraz jednak możemy dowiedzieć się więcej o małżonce lidera zespołu Perfect.

Żona Grzegorza Markowskiego bardzo rzadko pojawia się z mężem na spotkaniach polskich celebrytów. Sam Markowski bardzo mocno ceni sobie prywatność i nie często gości na tego typu imprezach. Co więcej, żona Markowskiego niechętnie pozuje z nim nawet na ściankach. Klimat show-biznesu nie robi na parze wrażenia, jednak fani lidera zespołu Perfect są zainteresowani życiem tego małżeństwa.

Kim jest tajemnicza żona Markowskiego?

Ukochana Grzegorza Markowskiego ma na imię Krystyna i jest zawodową tancerką. W czasach młodości Krystyna tańczyła na największych scenach świata. Podróżowała wraz z orkiestrą i baletem. Para poznała się w 1969 roku, czyli aż 50 lat temu. Takiego wyniku pozazdrościłaby niejedna para. Krystyna i Grzegorz Markowscy pobrali się po czterech latach owocnej znajomości, w 1973 roku. Ślub odbył się w kościele w podwarszawskim Józefowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para po sześciu latach małżeństwa doczekała się dziecka. Była to dziewczynka, którą nazwali imieniem Patrycja. Urodziła się ona 21 grudnia 1979 w Warszawie. Córka odziedziczyła talent muzyczny po ojcu, który jest liderem kochanego przez fanów zespołu Perfect. Patrycja również jest wokalistką i autorką tekstów, skupia się na karierze solowej.

Oprócz córki, Grzegorz Markowski ma jeszcze syna, Piotra. Nie jest to dziecko Grzegorza z Krystyną, a kobietą, z którą był w związku w wieku 15 lat, jeszcze zanim poznał żonę. Para doczekała się również wnuka, Patrycja Markowska urodziła bowiem syna, Filipa.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Żona nie ma łatwego życia z mężem

Małżeństwo Markowskich nie należy do najprostszych. Na początku, kiedy jego żona zwiedzała świat, to Markowski zajmował się domem i dzieckiem. Kiedy wchodził na scenę, kobiety szalały na jego widok, co na pewno nie było łatwe dla żony. Jak podaje Interia, brat wokalisty, biskup Rafał Markowski, wyraża się bardzo pochlebnie na temat tej rodziny.

- Kiedy patrzę, jak Grzegorz kocha swoją żonę Krystynę i córkę Patrycję, to mi tym imponuje. To miłość, która zapomina o sobie, jest ofiarna, bezinteresowna, chociaż nie jest sielanką - mówi Rafał Markowski.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

 źródło: plejada

Następny artykuł