Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka

Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka Źródło: Instagram.com malgorzata.krolikowska

Żona Pawła Królikowskiego niedługo przed śmiercią męża rozmawiała ze znaną gwiazdą na temat stanu zdrowia swojego męża. Teraz gdy powiadomiono o śmierci aktora, wiadomo, co powiedziała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Żona Pawła Królikowskiego jest teraz pogrążona w żałobie. Jeszcze nie tak dawno temu zapewniała w wywiadach, że stan zdrowia męża się poprawia, a teraz jak grom z jasnego nieba huknęła wiadomość o jego śmierci. Teraz jej przyjaciółka, wyjawiła co Małgorzata Ostrowska-Królikowska powiedziała w prywatnej rozmowie z mężem.

Żona Pawła Królikowskiego rozmawiała o swoim mężu z przyjaciółką

Izabela Trojanowska była bardzo blisko rodziny Królikowskich, w szczególności Małgorzaty. Przyznała w rozmowie z Jastrząb Post, że niedawno rozmawiała z przyjaciółką na temat stanu zdrowia Pawła. Powiedziała, że właściwie nikt nie spodziewał się, że aktor umrze. Wszyscy sądzili, że pogorszenie stanu zdrowia jest przejściowe i rehabilitacja po operacji przejdzie pomyślnie.

- Jak Paweł chorował, przytuliłam Małgosię i zaproponowałam pomoc. Powiedziała, że nie, że już wszystko w porządku. Ma poukładane sprawy i z Pawłem coraz lepiej. Na pewno spodziewała się, że to się skończy dobrze - powiedziała Izabela Trojanowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Izabela Trojanowska wspomina Pawła Królikowskiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć Pawła Królikowskiego poruszyła środowisko związane z show-biznesem. Aktor był osobą tak lubianą i tak pozytywną, że wszyscy, którzy mieli okazję z nim współpracować, ciepło go wspominają. Z powodu jego odejścia, wiele gwiazd zdecydowało się na upamiętnienie go przez wpis w mediach społecznościowych, lub swoje wspomnienie o spotkaniach z nim. Również Izabela Trojanowska opowiedziała w wywiadzie o tym, jak pamięta Pawła Królikowskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus

2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

- Pan Bóg lubi powoływać do siebie dobrych ludzi. Ci, co odchodzą, są cudownymi ludźmi. Gdy miałam jakieś złe dni, to on, mimo że nie znaliśmy się aż tak bardzo, podszedł, przytulił, dodał otuchy. Tak się zachowywał i to było dla niego normalne. Powinniśmy zapytać, jakiej pomocy potrzebuje jego żona [...] Nie mogłam uwierzyć, jak przeczytałam w internecie - mówiła Trojanowska w wywiadzie z Jastrząb Post.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. 20-latka ważyła 120 kilo, była uzależniona od McDonalda. W jednej chwili zmieniła swoje życie, niewiarygodne jak dziś wygląda
  4. W końcu Tomasz Lis przekazał ważną wiadomość. Chodzi o jego przyszłość po chorobie
  5. Golden retriever bez opiekunów spotkał listonosza. Niewiarygodne, co mu zrobił, wszystko się nagrało
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News