Pod choinkę dostała od teściowej malutki prezencik. Gdy go odpakowała, zaniemówiła, a oczy zaszły jej łzami

Pod choinkę dostała od teściowej malutki prezencik. Gdy go odpakowała, zaniemówiła, a oczy zaszły jej łzami Źródło: .

Żona z okazji Bożego Narodzenia znalazła pod choinką gwiazdkowy prezent od swojej teściowej. Kiedy podekscytowana rozpakowała podarunek i zobaczyła, co znajduje się w środku, momentalnie się rozpłakała. Nie sądziła, że matka jej męża sprawi jej przykrość w tak okrutny sposób.

Żona poczuła się w święta wyjątkowo zażenowana i smutna z powodu zachowania teściowej i męża. Wszystko za sprawą gwiazdkowego prezentu, który z założenia ma sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Niestety, Agnieszka doświadczyła czegoś zupełnie odmiennego. Postanowiła opisać swoje doświadczeni na łamach jednego z portali.

Żona nie ma nikogo bliskiego poza rodziną męża

Agnieszka jest jedynaczką. Jej rodzice nie żyją, nie ma także przyjaciół. W związku z tym mąż i jego rodzina to dla niej najbliżsi ludzie. Co więcej, kobieta cierpi na chorobę autoimmunologiczną, która wciąż postępuje, dlatego potrzebuje psychicznego wsparcia. Choroba powoduje, że Agnieszka tyje, ale zrobiła wszystko, żeby na kolację wigilijną zamaskować niedoskonałości i wyglądać jak najlepiej.

- W końcu udało się wyszykować i ubrać dzieci. Pojechaliśmy do teściów. Kolacja przebiegła nawet w miłej atmosferze, a to zaskakujące, ponieważ odnoszę wrażenie, że teściowa mnie nie lubi. Przyszedł czas rozdawania prezentów. Teściom kupiłam ręczniki, pościel i świece zapachowe, mężowi bilet na koncert, a dzieciom zabawki. Przyszedł czas na mnie - napisała Agnieszka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobietę zaintrygował niewielki prezent od teściowej. Kiedy go rozpakowała i otworzyła zawartość, odjęło jej mowę. W środku znajdowały się tabletki odchudzające - trzymiesięczna kuracja. Mąż zaczął się śmiać, podczas gdy jego matka odparła:

- Agusia, no bo Ty taka gruba, a przecież młoda kobieta jesteś. Nie można się tak zapuszczać. Męża masz jeszcze, o niego też trzeba dbać - stwierdziła.

Kobieta czuje się bezradna

Agnieszka nie ma już siły słuchać tych przykrych uwag. Tym bardziej, że jej otyłość wynika z choroby. Nie podziękowała teściowej za prezent. Chwilę później wyszła z mężem z kolacji. Mąż stanął po stronie swojej mamy.

Dzisiaj grzeje: 1.Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają

2. Porażająca tragedia w McDonald's, nie żyje dwoje pracowników. Nagła, okropna śmierć

- Agnieszka, Ty się nie obrażaj o te tabletki, bo faktycznie mogłabyś coś ze sobą zrobić - powiedział w samochodzie. Wtedy kobiecie pękło serce, bo najwyraźniej nikt nie rozumiał, że jest po prostu chora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Lucyfer pokazał się w kościele w Magdalence. Proboszcz jest zdruzgotany, natychmiast napisał błagalne pismo
  4. Masz takie bombki? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, są warte więcej, niż myślisz
  5. Na jaw wyszła największa tajemnica "Kuchennych rewolucji". TVN będzie wściekły, nikt nie miał o tym wiedzieć

Źródło: popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News