Jego żona tragicznie zmarła. Po 40 latach ekipa remontowa rozkuła ścianę i odkryła jej największą tajemnicę

Jego żona tragicznie zmarła. Po 40 latach ekipa remontowa rozkuła ścianę i odkryła jej największą tajemnicę Źródło: screen/popularne/

Jego żona odeszła byt wcześnie, jednak wraz z biegiem czasu nauczył się bez niej żyć. Nie podejrzewał, że po tylu latach dowie się czegoś, co - jak się okazało - było jej wielką tajemnicą.

Żona zginęła w tragicznym wypadku, co nie pozwoliło im nacieszyć się małżeństwem. Samotny mężczyzna w końcu uporał się ze stratą i po pewnym czasie sprzedał ich wspólny dom. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że pewnego dnia dowie się czegoś, czego ukochana żona nigdy mu nie powiedziała. 

Jego żona odeszła zbyt wcześnie. Po 40 latach ekipa remontowa znalazła coś dziwnego 

Betty Klug miała zaledwie 43 lata, gdy zginęła w wypadku. Jej mąż, Bruce, był załamany, jednak wiedział, że musi iść naprzód. Czas mijał, a mężczyźnie nie udało się poznać innej kobiety, dlatego po długim czasie postanowił sprzedać dom, który wciąż kojarzył mu się z ukochaną, i wyprowadzić się w inne miejsce. 

Nowi właściciele wynajęli ekipę remontową, która już pod koniec prac odkryła coś niesamowitego. Przy rozkuwaniu ściany znaleźli starą skrzyneczkę, w której znajdowało się kilka rzeczy, m.in. zdjęcia i ręcznie pisane listy. Pochodziły z 1966 roku, czyli czasów, gdy Betty miała 33 lata i już była szczęśliwą żoną Bruce'a. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Największa tajemnica dopiero po latach wyszła na jaw

Szybko okazało się, że jest to swego rodzaju kapsuła czasu, o której Betty nigdy nikomu nie powiedziała, nawet swojemu mężowi. W niewielkiej skrzyneczce gromadziła ważne dla niej fotografie oraz listy, które adresowała właśnie do męża. Pracownicy firmy remontowej postanowili, że za wszelką cenę odnajdą mężczyznę, do którego należą te "skarby". Na szczęście szybko im się udało. 

Gdy tylko udało im się z nim spotkać, przekazali znalezisko, a Bruce od razu zagłębił się w treść korespondencji. Każda z nich była skierowana do niego i przede wszystkim, była pełna miłości, jaką Betty go darzyła. Bruce nie potrafił powstrzymać łez. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

- Nasze małżeństwo było wspaniałe! Nigdy się nie pokłóciliśmy, ani o błahostkę, ani o sprawy ważne. Moja żona za pomocą tych lisów oraz zdjęć, dała mi kolejną, cenną lekcję… Musimy doceniać tych, których kochamy, bo czasem może być za późno - powiedział.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz meble jeszcze z PRL? Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mogą być warte FORTUNĘ
  2. Legendarna polska aktorka rzuciła karierę dla miłości. Później zginęła w TRAGICZNYM wypadku
  3. Przez wiele lat bezskutecznie starali się o dziecko. Dopiero jak poszli do lekarza, zdumiony wyjawił im, co robią źle
  4. Mąż domagał się zbliżenia od Justyny, która dopiero co urodziła. Odmówiła mu i usłyszała tak bezczelne słowa, że się go brzydzi
  5. Szczeniak urodził się z dwoma jamami ustnymi. Weterynarze oniemieli, jak zobaczyli, gdzie znajduje się druga

Źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News