Żołnierz był na misji, gdy dowiedział się, że jego żona urodziła martwe dziecko. Prawda okazała się jednak dużo bardziej okrutna

Żołnierz był na misji, gdy dowiedział się, że jego żona urodziła martwe dziecko. Prawda okazała się jednak dużo bardziej okrutna Źródło: youtube.com/ Kimberly Nicole Photography

Żona miała złą wiadomość dla swojego oddalonego o tysiące kilometrów męża. Żołnierz, który spodziewał się narodzin swojego potomka, został poinformowany, że dziecko przyszło na świat martwe. Jednak los niemowlaka jest o wiele bardziej skomplikowany.

Żona miała czekać na męża wraz z długo oczekiwanym synem. Żołnierz otrzymał jednak tragiczną wiadomość. Syn urodził się martwy. Kiedy przebywający w Korei Południowej Amerykanin opłakiwał tragedię dostał dość nieoczekiwane wiadomości ze swojej ojczyzny. Ukochana nie dość, że perfidnie go oszukała, to jeszcze najprawdopodobniej nie była mu wierna.

Żona ukartowała śmierć dziecka

Jak się okazało, informacja o śmierci maleństwa miała być tropem, który zmyli Stevena. Kobieta faktycznie urodziła chłopca, ale tuż po porodzie sprzedała go Leslie i Alexowi Fernandezom, swoim znajomym. Zakochani od lat nie mogli doczekać się potomstwa. Para, która kupiła maleństwo, została zatrzymana w trakcie rutynowej kontroli drogowej, podczas której zachowywali się bardzo dziwnie. Policja poprosiła ich o dokumenty potwierdzające, że przewożone przez nich dziecko jest ich. Kiedy podali funkcjonariuszom podrobiony akt urodzenia, funkcjonariusze nie mieli wątpliwości.

W trakcie przesłuchania Fernandezowie wskazali prawdziwą matkę dziecka, u której wkrótce stawiła się policja. Co ciekawe, to nie jest koniec tej opowieści.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żołnierz jest zszokowany sytuacją

Matka chłopca przyznała się do sprzedaży, ale powiedziała coś, co całkowicie wytrąciło policjantów z równowagi. Okazuje się, że żołnierz przebywający w Korei może nie być biologicznym ojcem maleństwa, ponieważ kobieta miała wielu kochanków.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Wracali z urodzin koleżanki. Nie żyją dwie małe dziewczynki, mieszkańcy pogrążyli się w smutku

Ta sytuacja zszokowała Stevena Garcię, ale stwierdził, że i tak chce uzyskać prawa do opieki nad dzieckiem. Sam przechodził przez piekło domu dziecka i adopcji i nie zamierzał pozwalać, by małemu stała się taka krzywda. Możliwe, że znajdzie bardziej odpowiedzialną wybrankę, która stanie się kochającą mamą dla syna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. Mężczyzna wepchnął małpę w ZOO do wody. Zemściła się tak, że aż oczy bolą od patrzenia, drastyczne nagranie
  4. Miał zostać jej mężem, w końcu usłyszał najczulsze "tak". Kilka godzin później już nie żyli
  5. Przed policjantami stanął 8-letni chłopiec. Powiedział kilka słów, po których okazało się, że jest gorzej niż myśleli

Źródło: Popularne

Następny artykuł