Marian Opania dopiero po 60 latach zdradził prawdę o swojej żonie. Tylko najbliżsi wiedzieli

Marian Opania dopiero po 60 latach zdradził prawdę o swojej żonie. Tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: Wikipedia/Remigiusz Józefowicz

Marian Opania i jego żona Anna pobrali się 53 lata temu. Nieco dawniej doszło do pewnego wydarzenia, o którym aktor zdecydował się opowiedzieć dopiero teraz. Jedynie najbliżsi wiedzieli, co wydarzyło się ponad 60 lat temu. Nieprawdopodobna historia, wszystko na temat jego żony wyszło na jaw.

Marian Opania i jego żona Anna wzięli ślub 53 lata temu. Taki staż w małżeństwie, to coś godnego podziwu i znak, że para naprawdę jest sobie pisana. Mało kto wie jednak, że przed 60 laty wydarzyło się coś, o czym wiedzieli jedynie najbliżsi. Cała prawda na temat jego żony wyszła na jaw. 

Marian Opania i jego żona są razem ponad 50 lat, dopiero teraz aktor zdradził całą prawdę

Marian Opania, znany z roli profesora Tadeusza Zyberta w serialu pod tytułem "Na dobre i na złe", w jednym z wywiadów opowiedział wiele na temat swojego małżeństwa. Jak wyznaje, w miłości jest długodystansowcem. Odkąd zakochał się w swojej żonie w wieku 17 lat, nie widzi poza nią świata. Mężczyzna wspomina, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. 

Aktor przyznał, że kiedy pierwszy raz zobaczył swoją przyszłą żonę - Annę, wiedział, że to ta jedyna. Mimo to miał pewne opory, ponieważ był pewien, że nie ma najmniejszych szans u ówczesnej miss Puław. Jak się okazało, niedługo później oboje zakochali się w sobie tak mocno, że ich uczucia nic nie zburzyło do dziś. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Ona cieszyła się niebywałym powodzeniem, a ja byłem tylko „kurduplem”. Tyle, że dobrze recytowałem wiersze. Na szczęście oboje chodziliśmy na zajęcia kółka teatralnego i to nas do siebie zbliżyło. Pamiętam, jak 60 lat temu – a dokładnie 3 maja 1960 roku - odprowadziłem Anię do domu i przy starym mostku, w romantycznej scenerii, odważyłem się ją pocałować. Wcale mi się to nie podobało! Ale miłość mi nie przeszła. Do dziś rocznica tamtego pocałunku jest dla nas ważniejsza niż rocznica ślubu - wyznał aktor w rozmowie ze Światem Seriali.

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

3. Masz problem z opuchniętymi kostkami? Może być to objaw groźnej choroby

- Żremy się i co tydzień rozwodzimy, ale do tej pory się nie rozwiedliśmy - żartuje aktor.

Marian Opania wyznał, że niesamowicie szanuje żonę za to, że wytrzymała z nim przez te wszystkie lata. Para jest małżeństwem już od 53 lat. Aktor dodał, że tajemnicą ich szczęścia jest miłość. Ta, według niego, jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody, jakie stawia na naszej drodze los. Wyznał również, że mimo upływu lat, nie przestaje się starać tak samo jak na początku. Kupuje kwiaty bez okazji oraz podziwia swoją żonę, widząc w niej wciąż przepiękną 17-latkę. W dodatku wspomnienie pierwszego pocałunku sprzed 60 lat jest dla niego najważniejszą rocznicą w życiu. To w tym momencie oboje poczuli do siebie wspaniałe uczucie, jakim jest miłość. Jedynie najbliżsi znali szczegóły tego wydarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Nie żyje 27-letni zawodnik Arki Gdynia. Zginął w tragicznych okolicznościach, kibice są wstrząśnięci
  3. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  4. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  5. Rozenek-Majdan pokazała brzuch 6 tygodni po porodzie bez retuszu. Widoku nie da się zapomnieć
  6. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
  7. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Świat Seriali

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News