Z żoną miał widzieć się kilka godzin przed tragedią. Ostatnie chwile życia Piotra Staraka

Z żoną miał widzieć się kilka godzin przed tragedią. Ostatnie chwile życia Piotra Staraka Źródło: Instagram/aga_wozniak_starak

Żona Piotra Woźniaka-Staraka przeżywa teraz żałobę po mężu. Jednak kilka godzin przed tragedią miała okazję z nim porozmawiać. Nie wiedziała, że już go nigdy więcej nie zobaczy.

Żona Piotra Woźniaka-Staraka widziała się ze swoim mężem kilka godzin przed tragicznym wypadkiem. Niedługo przed śmiercią, producent filmowy po raz ostatni zobaczył swoją rodzinę. Nikt jednak nie przewidywał, że to ich ostatnie spotkanie w pełnym gronie, gdyż kilka godzin później doszło do tragicznego wypadku.

Wtedy żona widziała Piotra Woźniaka-Staraka po raz ostatni

W sobotę Piotr Woźniak-Starak, wybrał się na kolację ze swoją najbliższą rodziną. Miejscem spotkania była gospoda "Czarny łabędź" w miejscowości Rydzewo położonej nad jeziorem Niegocin. Na miejsce spotkania 39-latek dotarł za pomocą swojej motorówki. Spotkanie odbywało się koło godziny 22.

Koło godziny 23 zdecydowano się na powrót do domu. Jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak wolała powrót do Warszawy - to były jej ostatnie chwile z małżonkiem. Następnie 39-latek odprawił swoją ochronę i udał się do motorówki, która odpłynął - pozostając wciąż w zasięgu telefonów ochrony. Nie ustalono, kiedy 27-letnia Ewa wsiadła na motorówkę - czy było to po kolacji, czy też Woźniak-Starak zabrał ją z innego miejsca.

Moment wypadku, ostatnie chwile Piotra Woźniaka-Staraka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Później sprawy potoczył się szybko. Piotr Woźniak-Starak miał wykonać ostry skręt przy dużej prędkości, co poskutkowało wypadnięciem jego i 27-latki za burtę. Kobiecie udało się resztkami sił dopłynąć do brzegu, 39-latek niestety nie wrócił.

Dzisiaj grzeje: 1. Odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. MSWiA poinformowało o tragicznym finale poszukiwań
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Choć nie ustalono jeszcze tego, co stało się później, to na podstawie informacji o śladach na łodzi, można przewidywać, jak wyglądał wypadek. W śrubie motorówki znaleziono ludzkie włosy, które wskazują na to, że Piotr Woźniak-Starak mógł zostać nią uderzony, kiedy był w wodzie. W efekcie mogło dojść do utraty przytomności i później do utonięcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Krzyżówka pitbulla i jamnika. Ich szczeniaki wyglądają niewiarygodnie. Ludzie są zszokowani
  3. Nastolatek składał dokumenty na studia. Wtedy na jaw wyszedł porażający sekret jego ojca
  4. Słynna jasnowidz miała wizję, gdzie jest Woźniak-Starak. Jej przepowiednia o tym, co się z nim teraz dzieje zdumiewa
  5. Była tak słaba, że nie mogła chodzić. Gdy lekarze zobaczyli, co miała w brzuchu, totalnie osłupieli

Źródło: VIVA

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News