„Przyłapałam tę zdzi*ę z moim mężem!”. Wściekła żona, tak upokorzyła kochankę, że zapamięta to do końca życia

„Przyłapałam tę zdzi*ę z moim mężem!”. Wściekła żona, tak upokorzyła kochankę, że zapamięta to do końca życia Źródło: Screen/Lolmania

Żona przyłapała męża na zdradzie. Postanowiła w niezwykle okrutny sposób ukarać kobietę, z którą romansował jej partner. Kochanka na pewno zapamięta ten dzień i to upokorzenie do końca swojego życia.

Żona przyłapała swojego męża na zdradzie z inną kobietą. Wymyśliła więc wyszukany i okrutny rodzaj zemsty na kochance swojego partnera. Zgotowała jej coś, czego z pewnością nie zapomni do końca życia. Takie upokorzenie trudno będzie bowiem przez lata wyrzucić z głowy. 

Żona wściekła na męża, mści się na kochance 

Żona dostała szału po tym, jak przyłapała swojego męża na zdradzie. Mężczyzna zabawiał się z młodszą i szczuplejszą dziewczyną. Sytuacja miała miejsce w Sao Paulo w Brazylii i skończyła się spektakularną zemstą wymierzoną przez zdradzoną kobietę. 

Złość żony nie skumulowała się na mężu, ale na 20-latce, z którą potajemnie sypiał jej ukochany. Kobieta wymyśliła wyszukane tortury, żeby odpłacić się dziewczynie. Wściekłość okazała się doskonałą motywacją i źródłem inspiracji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Przyłapałam tę zdzi*rę z moim mężem" 

Gdy żona przyłapała swojego ukochanego na miłosnych uniesieniach, dostała szału. Najpierw rzuciła się na 20-letnią brunetkę i zaczęła ją szarpać. Później obcięła dziewczynie włosy brzytwą i zdarła z niej ubrania, a to był dopiero początek całej akcji. 

Następnym krokiem było wyciągnięcie kochanki siłą z mieszkania i przespacerowanie się z nią po ulicach Sao Paulo. 

- Przyłapałam tę zdzi*rę z moim mężem - krzyczała ze wszystkich sił zdradzona żona i zachęcała ludzi do obrażania kobiety.

Całą szokującą sytuację zarejestrowali jej synowie i podzielili się nią w mediach społecznościowych. Kochanka została poniżona przez żonę na wiele różnych sposobów. Ten nagi, upokarzający spacer z pewnością zapamięta do końca swojego życia.

Kobieta utrzymuje, że nie miała pojęcia o tym, że jej ukochany jest żonaty i zgłosiła całą sprawę na policję. Zazdrosnej i agresywnej żonie grozi 10 lat więzienia w związku z uszkodzeniem ciała i mienia 20-latki, zniesławieniem i torturami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Młoda dziewczyna, która uczestniczyła w tragedii ze Starakiem skasowała z sieci swoje nagrania. Jest jedynym świadkiem wypadku
2.Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

- Nie interesuje mnie, co myślą inni. Pokażę wam, jak należy się obchodzić ze zdrajcami- wyraziła swoje zdanie zdradzona żona. 

Podkreśliła także, że nie żałuje swoich czynów, bo kobieta ewidentnie zasłużyła na takie traktowanie. 

Źródło: Lolmania

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe, wstrząsające doniesienia na temat Piotra Woźniaka-Staraka. „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Piotr Starak z żoną szykowali się do ważnych rodzinnych chwil. Teraz ta informacja ściska za serce
  4. Właścicielka była zaniepokojona, bo adoptowany pies ciągle warczał na drzwi. Chwilę później odkryła przerażającą prawdę
  5. Polski ksiądz nagrany przed orgią, opowiada o lewatywie i pięciu osobach. "Ja mam tyłek zawsze gotowy"

Źródło: lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News